Wpis z mikrobloga

  • 2
@JuneJohn nie długo, dopiero przyleciałem nim z Gdyni. Ale są na rynku od 2017, poza drobnymi rzeczami to dobre motocykle. Części pasują od Hondy xr400 bo na tej platformie go zbudowali. Singielek ale całkiem żwawy.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: zawsze się bałem rometa, junaka, tego że to złej jakości materiał, kumpel mechanik mnie straszył, że klej do gwintów będę kupował hurtem, dlatego kupiłem sporta od Hondy, bo na jakościową terenówkę za 20k mnie nie stać, chętnie się dowiem jak Ci się będzie sprawować
  • Odpowiedz
  • 0
@dejwis zobacz tu, kolega z grupy robi film po 15k. Ogólnie to nie jest źle, są drobne wpadki, ale w całościowym odbiorze są naprawde dobre te maszyny. Zresztą Shineray jest dostępny chociażby w UK jako Mash , tam też ludzie nie narzekają. W Usa podobna sytuacja. Tylko u nas trzeba 30 letnią japonie kupić bo chińczyk się rozpadnie od patrzenia.
Kick_Ass - @dejwis zobacz tu, kolega z grupy robi film po 15k. Ogólnie to nie jest źl...
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: dzięki, zaraz sobie zobaczę. Co do śniegu to jakaś chora akcja, sam obecnie mam jedynie motocykl do dyspozycji i gdyby nie urlop to nie wiem co bym zrobił z dojazdem do pracy.
  • Odpowiedz
@dejwis: miałem junaka 122f 3 lata nowy z salonu i potwierdzam wszystko co mówisz. Rozpadał i rozkręcał się od patrzenia, a plastiki po roku w gorszym stanie niż moj 20 letni hornet 900 teraz XD...
Łańcuch na śmieci co chwile, nie równo się wyciągał, świece zmieniane 4 razy, rdza wyłażąca z dupy bez wilgoci nawet. 2x wymienione zegary na gwarancji, za 3cim nie dali nowych, wymienili bebechy. Co chwile obrotomierz zdychał.
  • Odpowiedz