Wpis z mikrobloga

Jutro sobota, to wiadomo, nie do lidla (niemieckiego), tylko jakieś zakupy wypada ogarnąć. Akurat mam listę paru rzeczy, które bym ogarnął w hipermarkecie. I tak patrzę po #warszawa - zastanawiam się czy w ogóle mamy jakiś hipermarket poza #auchan i #carrefour, który będzie neutralny i nie francuski? Parę stówek pewnie się zostawi, większe zakupy - dotychczas kupowałem w auchan, było miło, spoko i wygodnie. Jednak auchan popiera ruskich razem z leroy merlin i decatlhon. Także na dobrą sprawę, po wycofaniu #tesco mamy w Polsce jakiś hipermarket, który nie jest francuski?

Nie wyjeżdżajcie proszę z #kaufland albo dyskontami typu lidl lub biedronka, bo potrzebuję rzeczy, które wiem, że w auchan były normalnie, ale w dyskontach nie są dostępne. Prosta lista moich rzeczy: tort cukierniczy, szybkozłączki WAGO, ser typu parmigiano, wkręty 1,5mm, śpiwór -10 stopni, baterie płaskie do latarki czołowej, kartusze gazowe, chleb, mleko, etc...

#makro też działa dalej u ruskich, zresztą tam jest drożej w detalu, niż w powyższych marketach


Może nie będę zgrywał mistrza poprawności, ale nagle dzięki mordom ruskich na Ukrainie okazało się, że w Polsce nie ma alternatywnych hipermarketów poza francuskimi i niemieckimi = czyli popierających ruskich

#oswiadczenie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felonious_Gru: zresztą temat się zaczął od tego czy są w Polsce sklepy z podobnym asortymentem, w podobnej półce cena/jakość, co Auchan lub sportowo Decathlon, który nie jest z Francji lub Niemiec?

Okazuje się, że po wycofaniu brytyjskiego Tesco w Polsce nie ma hipermarketów poza francuską i niemiecką siecią
  • Odpowiedz
@Tino: Hipermarket to format sklepu który z roku na rok traci na znaczeniu więc się ciesz że jeszcze jako tako ten Carrefour czy E'Leclerc się utrzymują u nas bo na to że pojawi się u nas jakiś nowy gracz w segmencie hipermarketów to nie licz. Jak chcesz być taki "antyrosja" na pełnej to bądź świadom wielu wyrzeczeń. Aha, i nie tankuj ropy od ruskich!
  • Odpowiedz