Wpis z mikrobloga

@poorepsilon: Muszę dalej ćwiczyć malowanie, bo za niedługo 18 i będę miał przerąbane no i jeszcze dostałem teczkę z niektórymi pracami, które robili w szkole jak nie chodziłem i je też powinienem odrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@poorepsilon: malowanie ćwiczę dla siebie bo to kocham (do szkoły plastycznej boję się iść bo nienawidzę szkoły i boję się że szkoła plastyczna obrzydzi mi malowanie i że nie będę tam pasował) a jestem w liceum zaocznym dla dorosłych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@poorepsilon:no nie mam, ale do szkoły dla dorosłych nie trzeba mieć 18 a w technikum mnie nie chcieli z moimi problemami

ucze się :( nie byłem w szkole od kilku miesięcy i za każdym razem jak próbuję tam iść to paraliżuje mnie strach tak że nie mogę się nawet ruszyć

pasja niby jest ale często brakuje sił żeby ją rozwijać więc powoli to idzie
rysunki na deviant arcie są już trochę
  • Odpowiedz
no i jeszcze te ostatnie dni kiedy rodzina próbowała mnie zmusić żebym poszedł do tej szkoły mnie tak dobiła że czuję się okropniej niż zwykle no i teraz nie mogę się skupić nawet na zwykłym malowaniu które jako tako już mi wychodziło
  • Odpowiedz
@Konrad2114: stres związany ze szkołą rozumiem. Mam wrażenie, że z podobnego powodu wyłamałam się ze studiów.

W której jesteś klasie? Nie boisz się, że skończysz z podstawowym lub gimnazjalnym wykształceniem?
Szkoda, że w szkole nie można mieć urlopu dziekańskiego jak na studiach, odpoczął byś sobie pół roku i potem wrócił do szkoły.
  • Odpowiedz
gupie życie, nieważne ile starań żeby zrobić chociaż jeden krok do przodu to zawsze się znajdzie coś co mnie cofnie o 10 kroków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@poorepsilon: no problemy ze szkołą mam od podstawówki, w głównej mierze to przez nią mam depresję

4 semestr, czyli w drugiej klasie

boję się, dlatego też staram się jak najbardziej pchać to malowanie do przodu, bo mam nadzieję, że wtedy wykształcenie nie będzie takim problemem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

przynajmniej teraz jak się przeniosłem do tego liceum to trafiłem na super dyrektorkę która mnie rozumie, zaprosiła mnie
  • Odpowiedz
@Konrad2114:
Bardzo się cieszę, że trafiłeś na wyrozumiałą dyrektorkę. Tak naprawdę cię cię znam, ale widuję cię na wykopie i chyba przez to w jakimś stopniu polubiłam, więc życzę Ci powodzenia :)
  • Odpowiedz