Wpis z mikrobloga

Zawsze podejrzewałem Putina, że chce w przyszłości wywołać wojnę w Europie. Jak widziałem ubogie rosyjskie wsie i miasteczka, to podejrzewałem, że pewnie Putin większość kasy z ropy i gazu pakuje w unowocześnianie wojska i za parę lat zobaczymy wojsko tak wyposażone, że będzie niemalże dorównywać amerykańskiemu. Coś nie pykło. Pytanie, gdzie jest więc ta kasa z ropy i gazu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina
  • 30
  • Odpowiedz
@Danio_1992: ja bym jeszcze dodał, że oprócz rozkradzionych pieniędzy za które zbudowano tą willę i setki innych, na bank w tym lesie stoi najnowocześniejszy sprzęt obrony przeciwlotniczej i inny taki, który na papierze zasila rosyjskie dywizje które aktualnie walczą na Ukrainie
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: on tego nie robi, bo kocha swoj kraj. on to robi dla zabawy, dla niego to gra. taki squid game. tylko zamiast brac udzial siedzi tylko za kulisami. wyrafinowany psychol ma za dużo władzy. latami gromadzil potrzebne ogniwa, dobrze sie przygotowal, ale jako jednostka, nie kraj. oby zdechl nie na swoich zasadach
  • Odpowiedz