Wpis z mikrobloga

@ShogunSdz z tanich 22lr został syfiasty magtech, CCI, Blazer, federal brak, były po 40 groszy jest zapowiedź na ok 55groszy w sklepach, belotka ok50 groszy aguilla 50-55groszy(jeszcze)
  • Odpowiedz
@ShogunSdz: Właściwie jakie krajowe elaborki są warte uwagi? Co do amunicji to jest dramat chyba ze wszystkim. I kto by się spodziewał że człowiek będzie się cieszyć z tego że jest elaborka BN na stanie za 0,95 PLN/sztuka.
  • Odpowiedz
@ShogunSdz o właśnie zapomniałem o PFA, co do BN to racja. Od razu widać które to które jak się dma i BN położy obok siebie, ale strzela nie zacina się i jest powtarzalne. Brakuje u nas jednak producenta 22lr i alternatywy dla gładkiej lufy.
  • Odpowiedz
  • 0
@rybka11111: Opinie o PFA, GROM czy KA Ammunition? Inna sprawa że miło patrzeć ile takich fabryczek rozkręciło działalność w tym zakresie w ostatnich paru latach.

Ka ammunitionion nie znam , a ammo grom to w monie i usa jest dostepne ...
  • Odpowiedz
@rybka11111 ale przynajmniej pionki ciagle cos wysylaja na rynek cywilny


@ShogunSdz jedyny plus ale z jakością to u nich różnie, w automacie często leciał mi ogień z komory xd jeszcze trochę i śrut zacznie się opłacać elaborować
  • Odpowiedz
@rybka11111: BN się chwali że tłucze breneki 12/70 więc coś się dzieje w temacie plus jest jeszcze FAM Pionki... Co do 22LR to problem w tym że w porównaniu do elaborek właściwie wszystko trzeba wytwarzać w zakładzie z wyjątkiem prochu. Ogółem sporo maszyn i konieczność tłuczenia 22LR na ogromną skalę by się zwróciło.
rebel101 - @rybka11111: BN się chwali że tłucze breneki 12/70 więc coś się dzieje w t...
  • Odpowiedz
@rebel101 o ich brenece wiem, pionki jak już wyżej pisałem powinny mieć dobrą konkurencję. Przyzwoita 22lr dobrze by schodziła. Brakuje nam producentów prochu i spłonek. Wtedy to by trochę lepiej wyglądało.
  • Odpowiedz