Wpis z mikrobloga

a jakby tak łączyli się video z rodzinami kacapów i na ich oczach strzelali im w łeb...


@Cyclonus: myślałeś o etacie w ruskiej armii? Nadajesz się a akurat rekrutują.
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: ruskie #!$%@? też popełniają zbrodnie wojenne i co? To pełni formę odstraszania. Na zasadzie nie zadzieraj z nami bo ci dziecko zabijemy. I tak #!$%@? oenzety i inne biurwy zrobią, a jeśli wideo z torturami ruska by trafiło do większej ilości głupich ruskich 20 latków co chcą iść do woja to putin miałby problemy z skompletowaniem armii.
  • Odpowiedz
@Dracooo dałem plusa ale nie nazwałbym ich normalnymi tylko dlatego że oddają sprzęt. Dobrze wiedzą że jak nie oddadzą to mają 1% szans an przeżycie. Prosta kalkulacja. Gdyby tych % było więcej to raczej nie byłoby takich sytuacji z jakimś tam poddawaniem się ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
serio moderacja dopuszcza takie zdjecia? nienawiść i zezwierzecenie na wykopie przekroczyło granice normy


@Adiog: Dopisz coś jeszcze o biednych Rosjanach, wielbicielu mma... XD Jakie te wasze multi są oczywiste...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tszmiel: nie warto. Oni i tak w większości popierają ta wojnę a ona teraz to w ogóle będzie nienawidzić zachód, Ukrainę itd bo jej męża zabili. Oni nie widzą przyczyny problemu tylko skutki. Ona nie zauważy faktu, że to ich cudowny prezydent wysłał jej męża na pewną bezsensowną śmierć. I tak pewnie 90% społeczeństwa
  • Odpowiedz
@Adiog: Większości ludzi tutaj nie przekonasz. Oni mają tylko jedną rację i mogą robić co chcą, bo czują się całkowicie usprawiedliwieni i bezkarni. Sami niestety nie widzą i nie chcą widzieć, że ich znienawidzeni kacapowie też mają swoją rację, i też w tym sensie są tacy sami. Niestety, ale to jest całkowity brak refleksji i tylko dowodzi, że spora część ludzi plusujących ten wpis, gdyby urodziła się w Rosji, to
  • Odpowiedz
czyli twoja pomoc to lajkowanie obrzydliwych przeróbek z trupami?


@Adiog:
Moja pomoc to wysyłanie bandaży, leków, zestawów do przetaczania krwi, strzykawek i igieł na Ukrainę. Co to ma do rzeczy w ogóle? Do meritum, odpowiedz na pytanie zamiast próbować poruszyć moje sumienie. Jak się chcesz licytować, to wyciągnę rachunki.
  • Odpowiedz