Wpis z mikrobloga

Hej, mam FH5 standard na pc. Chce aktualizowac do premium edition. Jak to zrobic, bo wszedzie w opisach jest ten game pass. Czy idzie kupic digital w sklepie lub przez internet, pomijajac game passa. Chce tylko wpisac zakupiony kod na koncie microsoft i aktualizowac do premium edition. Jak to zrobic najtanszym kosztem ?
#forzahorizon5
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bumcykcyk: w MS Store masz Zestaw dodatków Premium do Forza Horizon 5. daje to przepustkę samochodową, dwa przyszłe dodatki i status VIP. 200zł jakoś kosztuję. chyba że grę masz ze steam to nie wiem jak to działa, ale jak masz podstawkę w MS Store aktywowaną to będzie działać.
  • Odpowiedz
@zielonykrul: Mam nadzieje, bo tam wszedzie jest napisane o game pass. Kupilem gre w wersji elektronicznej w sklepie stacjonarnym. Tak samo chce aktualizowac do premium edition z pominieciem game passa.Chce tylko wpisac kod w MS i aktualizowac. Mam nadzieje, ze Twoja rada bedzie oki :)
  • Odpowiedz
@bumcykcyk co ten chłop ci za głupoty tu napisał...
Na pc wchodzisz w sklep Windows, klikasz menu w prawym górnym rogu (chyba 3 kropki, albo trzy paski) i dajesz zrealizuj kod. Wyjdzie ci okno i wpiszesz kod który kupiłeś do biblioteki doda ci grę. Możesz też wejść na reedem.microsoft.com i tam wpisać ten kod.
  • Odpowiedz
@zielonykrul przepraszam Cię bardzo, braki w czytaniu ze zrozumieniem.
Zmyliło mnie to że @bumcykcyk pisał "Chce tylko wpisac zakupiony kod" i "Kupilem gre w wersji elektronicznej w sklepie stacjonarnym"
I zrozumiałem że on ma kod na tą wersję premium i nie wie jak to zrealizować.
Mea culpa.
Tak jak napisałeś, dokupienie zestawu dodatkow jest najlepszym rozwiązaniem jak się ma wersję podstawową.
  • Odpowiedz
Najchetniej bym kupil sam kod do rozszerzenia w jakims sklepie stacjonarnym. Jutro wybieram sie do jakiejs wiekszej galeri, mam nadzieje, ze cos znajde. Dzieki za rade.
  • Odpowiedz
No wlasnie chodzi o te dodatki, lubie gre i poswiece te 200 zl, chyba, ze te dlc bedzie dostepne dla wszytskich (kiedys..) co maja standard. Ale chyba tylko premium bedzie mialo dostep ;/
  • Odpowiedz