Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niech mi powie, że ktoś ma podobnie i jest jakiś ratunek :/

Pracuję w tym miejscu dopiero 4 miesiąc, a mam taką niechęć, że masakra, ostatnie 2 dni dosłownie NIC nie zrobiłem, niby wpisałem, że przez 8h coś robiłem, ale oglądałem YT, scrollowałem wykop jak narkoman, wolałem zrobić pranie, wyjść na spacer z psem, ale nie mogę zmusić się do pracy.

Niby lubię te pracę, ale sam nie wiem. I tak było odkąd skończyłem studia, nie przepracowałem w 1 miejscu dłużej niż 11 miesięcy.

Co jest ze mną nie tak? Jak być produktywnym i pracować przez te 6-8h i faktycznie robić "pracę", być chwalonym i dobrym w tym..

#korposwiat #pracbaza #depresja #przegryw #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624569c6ddbaf3b984e2fd84
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
OP: @crewlove: później zrobisz na ostatnią chwilę, wszystko będzie ok i też cię ktoś pochwali. A problem w tym, że robię w audycie, a tutaj się nie da na ostatnią chwilę jak się wszystko "zbierze" do kupy. Niby mamy pracować więcej niż 8h, ale ja po 17 już komputer wyłączam i chillerka. Ciekawe co będzie przy ocenie po sezonie..

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: same here. Też jestem znużona, znudzona i przez większość czasu albo czytam książkę, albo scrolluję w necie xD A branża finansowa i klikanie w kąkuter, więc podobnie jak Ty. Najprostszą podpowiedzią byłaby zmiana pracy, ale jeśli przejdziesz do pracy tego samego typu to i tak motywacji nie znajdziesz. Najlepiej otworzyć coś swojego jak to @LateNever napisał, ale to trzeba mieć pomysł. Mnie się wydaje, że najwięcej radości i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: aby odpowiedzieć na to pytanie powiedz jeszcze, czy wyrabiasz się ze swoimi obowiązkami mimo obijania się?
I czy jesteś mimo to szybszy czy wolniejszy niż ludzie na podobnych stanowiskach z podobnym doświadczeniem?
  • Odpowiedz