Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak Julka z mojego rocznika chorująca na bordera pogardliwie pisała do mnie o tym, że mieszkam z rodzicami kiedy pisałem z nią o mojej depresji gdy chciała mi ,,pomóc'' XDDD. A teraz najlepsze. Sama neetuje i dostała rentę 800 euro na 2 lata i mieszka z rodzicami na których jest utrzymaniu + na utrzymaniu swojego chłopaka. Czy one naprawdę nie widzą swojej hipokryzji w tym wszystkim? Teraz już z rodzicami nie mieszkam, a jak wtedy napisała to dlaczego w takim wieku mieszkasz z rodzicami (23 lvl)? To odpisałem chamsko, że z tego samego powodu co ona jest na utrzymaniu swoich i że ja za siebie chociaż płacę. Szybko jej ,,pomoc'' dla mnie się skończyła, ale chociaż dała mi opakowanie benzo. Ktoś powie, że mając 0 znajomych i będąc w ciężkiej sytuacji mentalnej powinienem przyjąć każdą pomoc i być spolegliwy, ale #p0lka nawet jak chce przegrywowi pomóc to i tak musi zamanifestować mu swoją wyższość i pogardę i z tego powodu wolałem tą jej ,,pomoc'' olać.

#przegryw #blackpill #bekazrozowychpaskow #psychiatria #depresja
c.....w - Pamiętam jak Julka z mojego rocznika chorująca na bordera pogardliwie pisał...

źródło: comment_1648685366i4nTyg4J10U280fj0SGez7.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Słyszałeś o czymś takim jak Solipsyzm? Kobiety nie widzą swojej hipokryzji, bo by się tym umartwialy, a one nie mają na to czasu, powinny urodzić dziecko bo ich płodność mija i przez to na wszystko patrzą się przez pryzmat siebie i rodzenia.
  • Odpowiedz