Wpis z mikrobloga

@Kubson6186 na razie mam go od rana, z tym że dopiero po południu się zabrałem za konfigurowanie, to co mogę powiedzieć na minus to, że potrzebowałem podłączyć soundbara no i był problem jak włączyć ARC, oczywiście nie było takiej opcji w menu dźwięk i po prawie godzinie wertowania internetu sam trafiłem na to że trzeba wejść w wejścia/kanały i tam na samym dole była jakaś umowa na sterowanie urządzeniami i jak to
@Kubson6186 łapie delikatne lagi przy przełączaniu, nie są jakieś tragiczne, przy zmianie głośności wydaje mi się że największy lag się pojawia, przed chwilą mi się telewizor całkowicie zawiesił i trzeba było go wyłączyć bezpośrednio z gniazdka bo nie chciało iść inaczej. YouTube natomiast chodzi jak szalony
@selekcjoner541: To słabo jak na TV za tę cenę.. Sam mam C715 z zeszłego roku i wiem jakie są bolączki tej marki i tego TV (potrzebuje czasu po włączeniu, żeby się rozkręcić bo inaczej lagi niemiłosierne, ale po kilku minutach już jest ok), jest trochę wolny, ale kupiłem go za jedyne 1500zł za 55cali, więc nie mam prawa narzekać, zwłaszcza, że obraz jest bardzo dobry. Myślałem, że C728 będzie już dużo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@selekcjoner541: @Kubson6186: też myślę nad 55c728 ale naczytałem się że android tam się często wiesza i tylko wyciągnięcie wtyczki pomaga... No i teraz nie wiem bo nie uśmiecha mi się co chwilę to robić, a cena 2500 w promocji na media expert więc dobra cena chyba
@krashann: Ja mam C715 i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby się coś zawiesiło na tyle, żeby robić hard reset. Dziwi mnie to, że TV teoretycznie 2 klasy wyżej ma takie problemy. Też się wzbraniam przed C728, ale chyba wezmę online i ewentualnie zwrócę do 14 dni.
@selekcjoner541: a jak z kątami widzenia? Po moim modelu wnioskuję, że też pod większym kątem już jest dość poważny problem.