Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
O 17 miałem jechać obejrzeć auto ale sprzedającemu coś wypadło o 19 ma być. Jaram się fest. Najlepszy chyba dzień w roku. Kupno swojego pierwszego auta. Z rana miałem humor dobry. Wziąłem prysznic. Pozostaje czekać... () Auto za 1800 nie spodziewam się cudów jednak warto sprawdzić chyba go od spodu. Silnik 1.2 16V 80 Koni mechanicznych. Na co zwracać uwagę jeszcze przy zakupie Punciaka z 2000 roku ? #przegryw #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #motoryzacja #pierwsze4kola #fiat #punto
M.....2 - O 17 miałem jechać obejrzeć auto ale sprzedającemu coś wypadło o 19 ma być....

źródło: comment_1648653101fSQVwilnIuWsSIaMNyAwMa.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Mietek_02: Podłoga, progi i podłużnice czy jeszcze istnieją

Wszystkie części mechaniczne można zwyczajnie wymienić ale nadmierna korozja niestety może okazać się nie do odratowania. Wiadomo jakieś naloty pewnie będą ale warto nawet pouderzać czymś, czy czasem nie wpadnie do środka :D
  • Odpowiedz
@Mietek_02: korozja progów/podłogi/przewodów hamulcowych, zainwestuj tę stówę i niech samochodzik ci diagnosta przejrzy przed kupnem, jeżeli zdaniem diagnosty pojeździ 2/3 lata to bym brał
  • Odpowiedz
@Mietek_02: to że ma przegląd o niczym nie świadczy, ja sie nie znam i raz kupiłem za 2000 auto, bo na już potrzebowałem do pracy i w listopadzie kupione, do października jakoś był przegląd, pojeździłem i jak pojechałem na badanie to mi nie podbili, bo wszystko dziurawe było i jakieś elementy nośne były przerdzewiałe
  • Odpowiedz
Za taka cena dobrze by było jakby miał przegląd i OC na jakiś sensowny czas, żeby odpalało, skręcało o hamowało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brak bardzo dużych ognisk rdzy będzie ogromna zaletą a rdza ogólnie będzie na pewno - byleby nogi nie wystawały przez podłogę. Ogólnie patrz tez na to żeby potem przegląd przeszło lub żeby można było tak wyrzeźbić żeby diagnosta przepuścił. Ogólnie za taka cena dużych
  • Odpowiedz