Wpis z mikrobloga

@MrBeast: ale co ma ulanie do zdrowia? Mozesz byc gruby i zdrowy. Mozesz byc chudy i moga Ci wlosy wypadac, mozesz miec drzenie miesni, problemy zoladkowe po takich produktach, zapalenie jelit, inne problemy - bedziesz chudy i niezdrowy.
  • Odpowiedz
@shesellsseashells: Jakby tak Polacy zaczeli analizować co naprawdę jedzą to dopiero by byli w szoku, ale nie, lepiej #!$%@?ć się by nabić trochę fejmu na Ekipie. Te pączki są od dawna w sprzedaży i dopiero teraz się przywalili
  • Odpowiedz
@bzykacz: a może ty nie kłam, bo to co napisałam nie przeczy temu co piszesz. Najlepiej być szczupłym i zdrowym, ale SZCZUPŁY NIE ZNACZY ZAWSZE ZDROWY. MOŻNA MIEĆ NIEDOWAGĘ I BYĆ NA SKRAJU ŚMIERCI. Więc nie #!$%@? za przeproszeniem.
  • Odpowiedz
@bzykacz: To, że ktoś ma lekką nadwagę nie znaczy, że będzie chorował. Oczywiste jest, że im większa nadwaga tym większe problemy zdrowotne. Ciśnienie, cukier itp. Ale jeśli ktoś ma lekką nie znaczy, że musi chorować.
  • Odpowiedz
@MrBeast: Ktoś normalny naprawdę bierze osobę Bosackiej na poważnie? XD Kiedyś na YouTube przewinął mi się jeden urywek programu z nią w którym mówiła, że napoje izotoniczne są nie zdrowe bo zawierają barwniki i ludzie je piją bo robią nimi formę zamiast ćwiczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bzykacz: nie wyklucza. Można być grubym (w granicach rozsądku) i nie chorować na zupełnie nic. Więc przestań p*******ć.


@little_muffin: Ja #!$%@? xD. No właśnie jak się jest grubym to się choruje na coś - na otyłość xD. Kiedyś namowie jakiegoś youtubera, żeby zrobił film o twoich bredniach na temat dietetyki i otyłości. Jesteś szkodliwa społecznie heretyczko xD
  • Odpowiedz