Wpis z mikrobloga

@andryu1992: przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zresztą MB Promotions jest znany z tego, że ma bardzo dobre źródła informacji i nigdy nie trafia kulą w płot. Na pewno nie jest to info od św. Czesława.

Jak trafimy na Katar, to pewnie Katarczycy beda szukali kogoś z jezykiem polskim i angielskim, żeby ogladał Banał Sportowy i śledził poczynania mejwenów, co by mieć info miesiąc przed jakim składem
  • Odpowiedz
@robertx: Nie śledzę naszych dziennikarzy, jako pewniaków można liczyć - Szczęsnego, Casha, Glika, Bednarka, Zielińskiego, Modera, Lewandowskiego. Reca grał kryminał a Puchacz nie lepszy - Bereszyński jedna sensowna opcja. Szymański chyba najlepiej się pokazał ze Szkocją, podobnie Bielik a reszta albo gruz albo bez formy.
  • Odpowiedz
@andryu1992 stano typował swój skład, pół typował swój, smoku typował swój, kowal typował swój i boras typował swój,każdy trochę inny no ktoś musiał trafić...znaczy nie musiał ale szansę nie były małe
  • Odpowiedz
Właśnie sobie uświadomiłem, że Boras podał dzień przed meczem w stu procentach trafiony skład naszej


@andryu1992: Trafił po prostu, ja bez żadnych koneksji typowałem niemal identyczny skład, jedno nazwisko mi nie siadło.
  • Odpowiedz