Wpis z mikrobloga

@Zmorka będziesz go ważyć? Ciekaw jestem ile wyjdzie pusta buda do zabudowy bez sklejek na pace, czysta blacha. Auto fajne, widać że projekt będzie "oryginalny i inny niż wszystkie" xD no ale jeżeli coś jest dobre to po co to zmieniać, trojaczki to klasyka vanlifeu w PL
3mam kciuki za realizację celu!!!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzlosiem: legalizować musimy, jeszcze nie wiem jak to ugryźć, bo widziałam, że koszty spore i też w niewielu miejscach to robią. Ciekawe czy jeśli auto zarejestrowane na 3 osoby i wszystkie fotele zmienimy na solówki to przejdzie XD no +okno, ale to i tak musi być

@Zmorka: Nie przejdzie, możecie zamiast podwójnej ławki z przodu zamontować pojedyncze. A żeby mieć dodatkowe miejsca legalnie to trzeba je zamontować na specjalnym homologowanym
@timur: tak, tak, czytałam o całym procesie. Troszkę śmieszkowałam tam wcześniej z tymi solówkami :)

@Wyszynkowski: 2140kg w dowodzie, raczej nie będziemy ważyć rozprutego. Projekt faktycznie jak wszystkie, ale dostosowany do nas. Jakbyśmy nie kombinowali to ten układ jest najbardziej funkcjonalny. Dzięki, pozdrówki:)
@Stef444n: fakt jest dramat, na rynku same szroty. Siedzieliśmy z niebieskim co godzinę sprawdzając olx jak ten się pojawił o 22:00 to o 5 rano już smsa pisałam o rezerwację, bo schodzą jak ciepłe bułeczki. Mieliśmy duże szczęście, pierwszy właściciel, który na prawdę dbał o niego, każdy rachunek od 2009 trzymał :D