Wpis z mikrobloga

uwielbiam Góralskiego.


@promile: Takie typowe - jak u nas jest taki rzeźnik to fajnie, niech im łamie nogi - ale jak u przeciwników to płaku płaku, jak mógł jaki niedobry, oj jak smutno :(

Dla mnie to ten sam casus co z padolino. Jak nasz zrobi to dobrze, zobacz jaki cwany, jak fajnie - a jak przeciwnik to sędziowska mafia, nikt nas nie chce, zmieniać przepisy, zakończyć mu karierę.

Tfu na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@onpanopticon: oceniasz grę Góralskiego po jednym wślizgu na gifie powyżej. Gdybyś grał w piłkę trochę to byś wiedział, że taki gość jest potrzebny na boisku. W telewizji tego nie widać, defensywni pomocnicy, tzw. Od czarnej roboty zwykle nie dostają Złotych Piłek.
  • Odpowiedz
@promile: Porównamy kto grał w piłkę a kto nie? Może daleko nie zaszedłem, ale w IV lidze kopałem i nawet nieźle mi płacono. Ba, kopałem też sobie i w Rakowie, ale bez oficjalnych, bo jednak mój poziom nie pozwolił.

Więc "gdybyś grał w piłkę" - powiedz mi gdzie ty grałeś, skoro ja nie mogę oceniać. Bo ja nigdy nie lubiłem rzeźników, kończyli kariery wielu utalentowanym chłopakom z boiska, którzy mogliby być
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@onpanopticon: myślałem, że podyskutujesz z klasą, a porównujesz rzeźników z okręgówki, którzy po szychcie idą na trening i grają mecze za kiełbasę i paliwo z gośćmi z reprezentacji, a kończysz to wszystko obelgami.
  • Odpowiedz
@promile: ale to jest debil który szychtę właśnie kończy i robi krzywdę i na boisku swoją frustracją w zawodzie górnika ;p. Patomatoł z ciebie i wsm niech ci ktoś takie sanki w kolano zrobi żebyś na wózku jezdził choć pół roku. Może sobie znajdziesz właściwe zdanie co do takich "wojaków" i ich miejsca na... no właśnie gdzie?
W ogóle ten koment, że oceniasz po jednym wślizgu xD
Człowieku! Typek dziś wjechał
  • Odpowiedz