Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to prawda, że chemia na maturze jest taka trudna? Dam radę ogarnąć w rok chemię i biolkę na koło 60-70% jeśli obecnie ogarniam matmę na 60% (też rozszerzenie)? Z biolki i chemii nic nie umiem. #matura2022 #matura #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62432bd5221d32e736db2f6a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja z korkami z chemii doszłam z poziomu wodorostów do 87%. Nie chodziłam do biol-chemu, więc wzięłam sobie korki. Moje początki wyglądały tak, że myliłam grupy z okresami na układzie okresowym xD Miałam gap year i codziennie myślę, że uczyłam się z 5-6 godzin. Nie mówię, że to konieczne to wszystko robić, mówię tylko co u mnie zadziałało. Ze zbiorów koniecznie zbiór Barbary Pac, arkusze Kaznowskiego (ale je na koniec,
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja maturę pisałam jakiś szmat czasu temu, ale pamiętam, że biologię sama sobie ogarniałam w domu a jeśli chodzi o chemię to chodziłam na korki- z biologii rozszerzonej miałam 87% i byłam bardzo zadowolona z tego wyniku, czułam że jakoś specjalnie się nie wysiliłam bo biologia to był mój ulubiony przedmiot i pasja
Jeśli chodzi o chemię to pomimo korków jak i też samodzielnego przygotwania się w domu miałam z