Wpis z mikrobloga

Ej mirki które siedzą w tagu #p---r. Wiecie może o jakiejś promocji na darmowy #pokertracker? Wiem, że kiedyś dodawali do depozytów na poziomie 80$, na chyba FTP. Jak jest teraz? No i ew. czy jest jakieś godne polecenia zastępstwo?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cineczeq: chodzi mi o to ze zwykle dostajesz go za zalozenie konta i wtedy jest wybor albo dostac 100% first depo, albo darmowy HM. Dlatego napisalem ze bardziej sie oplaca go normalnie kupic a bonus ugrać. Jesli dostaniesz go tylko za wpłate jakiejstam kwoty to sie oplaca i to bardzo
  • Odpowiedz
@Kajetan8: ja jestem jeszcze starej daty i używam holdem manager 1. Choc powoli mysle nad przejsciem na HM2. PT kiedys uzywalem, tez spoko, ale jak zmienilem to sie przyzwycailem i nie moglbym chyba innego uzywac
  • Odpowiedz
@fakdesystem: Na p* można każdorazowo wpisać inny kod przy depozycie. Tak więc mogę wpłacić 40$, dostać program, a potem dopłacić ew. 460$ i wtedy dograć bonus. Nie wiem jak w RK, dlatego doczytuję to.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: no wlasnie wydaje mi sie ze to tak nie dziala. Chodzi o kod ktory wpisujesz przy zalozeniu konta. Wiec jak konto juz masz to nic nie zrobisz

"Step 2) On the "How did you find out about P---r Stars?" section - make sure you enter the marketing code holdemsoftware"

poza tym te $460 nie powinno sie liczyc bo to juz second a nie first depo
  • Odpowiedz