Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #squash potrzebuje pomocy. Gram już ładnych parę lat, parę lat temu kupiłem rakietę dunlop venom 110 i jestem z niej zachwycony. Po czasie zmieniłem naciąg na Zielonego ashaway i było jeszcze lepiej. Grając dzisiaj grali mi się źle, ciągle drgania, jaoa słabo ta piłka leciała, przedramię boli. Zauważyłem że wyłamały się dwa miejsca w których naciąg łączy się z rama (te plastiki wokół naciągu na styku z rama) przez to w jednym miejscu naciąg styka się z rama i wydaje mi się, że to jest przyczyną. Czy można gdzieś dostać zapasowe części? Ktoś może naprawia coś takiego albo kogoś poleci? Mohe nawet rakietę wysłać gdzieś, nie chce się z nią rozstawać ale gra w takim stanie nie ma sensu :( ktoś coś?
źródło: comment_1648496647vREn1cYHl1cPnu9Bms08Qu.jpg
  • 2
@eXe1987: wymienia się te elementy, mi kiedyś serwisant dosztukował coś takiego bez problemu.. ale nie wiem w sumie czy to tak wpływa na jakość gry.. może naciąg już się zużył? z czasem traci elastyczność i się rozciąga przez co gra się coraz gorzej.. jak dużo grasz to może nawet szybko się dziać:)