Wpis z mikrobloga

@The_Joker: co najmniej 17 podstron ofert z ponad 100 to "niewiele"?

Dla mnie jedyne obejście to filtrowanie po cenie poniżej i powyżej dziesiątek ofert w tej samej cenie.

Jak dla mnie to od zawsze brakuje opcji czegoś w stylu czarnej listy ID ogłoszeń jakie przeglądałem i nie chcę więcej oglądać. No, ale pod tym kątem allegro jest uparte i po drugiej propozycji odpuściłem. Bo w końcu hajs z promowania ogłoszeń by
  • Odpowiedz
@The_Joker pracujemy właśnie nad procesem deduplikacji i stopniowo usuwamy duble z kolejnych kategorii. Przypadek, o którym wspominasz nie liczy się jeszcze według naszych zasad jako duplikat (ze względu na różnice w tytułach), ale będziemy uszczelniać ten system.
  • Odpowiedz
@allegro_pl: uchylicie rąbka tajemnicy jak to zostanie wykonane?
Czy technicznie czy po tzw. linii najmniejszego oporu w postaci zmian w regulaminie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@The_Joker: wykluczanie z wyników wyszukiwania jest od dawna dla bardziej zaawansowanych wyszukiwarkowiczów


  • Odpowiedz
@Dibhala: chodzi mi bardziej o parametry np. szukasz buty do 300 zł wyklucz parametr czarne. W tytule niekoniecznie masz a w parametrach najpewniej jak sprzedajacy nie jest dzbanem będzie info nt koloru.
  • Odpowiedz
@The_Joker: fakt, sam się kiedyś nad tym zastanawiałem i kompletnie odpuściłem temat

bo jak już wcześniej wspomniałem wymuszenie podawania wszystkich parametrów przedmiotu jest nierealne i prowadziłoby do jeszcze większych patologii
  • Odpowiedz