Wpis z mikrobloga

Siema nie zbytnio sie rozgarniam w analityce i modelach ale przyblizylibyscie mi mniej/wiecej ile mogą wynosić media dla 2 osób na metrazu 25-40 metrów? Standardowe potrzeby, swiatło 8-robota-powrót 17-22 i swiatlo off i takie tam rzeczy. Najogólniej jak idzie fajnie by było gdybyście mi to Państwo przytoczyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rachunki #prad #pieniadze #mieszkanie
  • 11
Najogólniej jak idzie fajnie by było gdybyście mi to Państwo przytoczyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@anonimowymirek155: Miras policz se :P
A skad mamy wiedziec jakie masz zarowki, ile tv ogladasz, jak piekarnika uzywasz itp.

Kazde urzadzenie ma podana moc. Obliczenie zuzycia energii to pan pikus.

Serio nie trzeba matematyki wyzszej do tego.
@gorzki99: tia wiem ale nawet sie nie wyprowadzilem jeszcze kolego tylko szukam mieszkania xD bardziej niz dokladna prognoze wydatków barzdziej chciałem posłuchac ile tutaj ludzie mieszkajacy we dwóch płaca zeby sobie mniej-wiecej usrednic z duzą odchyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tia wiem ale nawet sie nie wyprowadzilem jeszcze kolego tylko szukam mieszkania xD bardziej niz dokladna prognoze wydatków barzdziej chciałem posłuchac ile tutaj ludzie mieszkajacy we dwóch płaca zeby sobie mniej-wiecej usrednic z duzą odchyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@anonimowymirek155: No to musialbys miec duzo danych zeby usrednic.
Lap o co mi chodzi:

Jak poszedlem "na swoje" od rozicow to wbilem na kawalerke ktora mi kumpel wynajmowal.
ale no dziena mordo za mniej-wiecej sprostowanie sytuacji energetyczno wodnej w PL xD


@anonimowymirek155: :DD

O ile dobrze zrozumialem to poki co nie mieszkasz na swoim. Zrob se testa. Popatrz ile jest zuzywanej wody/gazu/pradu itp w gospodarstwie jakim mieszkasz. A potem eksperyment myslowy - tam gdzie bede mieszkal jak sie to bedzie ksztaltowac. Czy bedzie wiecej pradu zuzywane, wody itp. I porownaj.

Nie bedzie to dokladne ale da jakis obraz oplat.