Wpis z mikrobloga

Pokazuje jak "świetnie" monter podłączył internet starszej pani, zostawiając syf, brak możliwości nałożenia z powrotem listew przypodłogowych, czy wręcz niszcząc listwy. Pan uznał, że jest super i poszedł w siną dal....
A może lepiej zna działanie listew i jest mi w stanie wyjaśnić jak nałożyć osłonki, żeby schować kable???
Gratuluję UPC, gratuluję....
#upc #fachofcy #japrdl
pantasmagoria - Pokazuje jak "świetnie" monter podłączył internet starszej pani, zost...

źródło: comment_1648488650T1arCxv5EKuyFHZ6UZdoVd.jpg

Pobierz
  • 7
@OEM_crv wyjaśnij mi proszę zatem (na podstawie zdjęć) jak mam schować kabel w listwie, skoro na pierwszym zdjęciu rozwalił listwę, przebijając ją, a na drugim przełożył kabel nad rogiem (którego się nie ściąga), więc nie ma szans na zamknięcie osłonek?
@pantasmagoria: tak się niestety zdarza, jak się uprzesz to schowasz sobie ten kabel ładnie w listwie, widoczny będzie tylko w miejscu przebicia się przez listwę. Nie musisz chować go w kanał, nożesz go wcisnąć za listwę od góry i też się ukryje. Narożnik możesz połamać i przykleić na klej później.
@pantasmagoria: Jako pracownik techniczny powiem jak to wygląda od naszej strony. Jest odgórny zakaz dotykania listew, mebli i sprzętów klienta. Według korpo zasad powinno być tak, że jeśli nie ma instalacji to klient udostępnia przestrzeń (odsuwa meble, zdejmuje listwy jeśli ma takie życzenie) a my przewiercamy w ustalonych miejscach, przeciągamy kabel i ew mocujemy flopy jeśli jest takie życzenie. Rzeczywistość jest taka, że klient myśli, że internet bezprzewodowy to znaczy, że