Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@karol-blabert: Ujęcie dobre, a może i są dobrze zrobione.
Nie zmienia to faktu, że 95% sztucznych wygląda... no, właśnie sztucznie. Poza tym co to za atrakcja sztuczne, kwestia psychiki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Naturalne, nawet nie idealne, ale zgrabne i jędrne zawsze będą lepsze nawet od idealnie zrobionych sztucznych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jamtojest2: a miałeś kiedyś sztuczne piersi w rękach / ustach? Bo ja długo byłem wręcz bojowkarzem # naturalnecycki, do czasu aż nie zacząłem się spotykać z laska, która ma sztuczne piersi.

Czy lepsze / gorsze, to ciężko ocenić, ale na pewno inne pod wieloma względami :)

Największa zaleta, to że zachowują kształt niezależnie od ułożenia ciała co akurat było dla mnie dużym afrodyzjakiem :P więc bym ich tak nie skreslał :D
  • Odpowiedz
@elzevir: Miałem. Ale raz i nie wykluczam, że może inne są lepiej zrobione. Te nie były jakieś złe, ale po prostu inne uczucie niż przy naturalnych.
I właśnie to zachowywanie kształtu mnie razi. Naturalne tak się nie zachowują, np. przy rękach wyciągniętych do góry.
Ja jestem fanem natury ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak samo jak fajny jest dobry makijaż, ale panna musi też dobrze wyglądać bez -
  • Odpowiedz