Wpis z mikrobloga

@F3NIK5: za 500 zł, jak prawie nieużywany to brałbym.

Sam mam "monsieur cousine connect" (3 razy droższy na rynku wtórnym) z wyświetlaczem LCD, w którym aplikacja kieruje cię krok po kroku, co masz robić dla danego przepisu. Po 3 latach użytkowania stwierdzam, że jest to zupełnie zbędna rzecz, gdzieś w swojej kuchni w tym urządzeniu robię tylko kilka rzeczy, m. in. spód do pizzy, czy jakieś danie jednogarnkowe.

Powiedzmy, że mam
@Serghio za tę cenę i mało używany to jest fajna okazja właśnie. Jako że jest taki manualny też myślę że lepiej się sprawdzi bo dzięki temu do swojego pichcenia będę mógł go wykorzystywać. No a że w domu jesteśmy tylko w dwójkę to dla nas starczy ta pojemność pewnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@F3NIK5: IMO bierz, ja mam ten z ekranem, no i LCD przydatne jakoś szczególnie nie jest, szczególnie że w większości korzystam jak już z przepisów do thermomixa więc i tak z telefonem obok stoje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@F3NIK5: za 500zl bym wziął... jakieś leczo czy zupokremy to fajna sprawa.
Ale ogólnie po roku nie uzywania Connect, sprzedałem za więcej niż kupiłem xDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@F3NIK5: mam connecta i nie pamiętam kiedy ostatnio użyłem jakiegoś przepisu. Robię tylko ciasto na pizzę i smoothie. Cena w sumie podobna jak na olx, ale jeśli z pewnego źródła to bym brał.