Wpis z mikrobloga

Zawsze walczę w zwarciu, teraz w #eldenring robię maga (no takiego maga bitewnego). Latam ze startową laską Glinstone Staff, w kilku poradnikach widzę, że polecają na wczesną grę Demi-Human Queen's Staff. Po statach nie wydaje mi się żeby była aż taka różnica. Lepszy poziom skalowania z int wbiję szybciej na tej pierwszej. W ogóle trudno porównywać mi tu bronie, zwłaszcza, że w sumie nie wiesz jak się będą zachowywać przy ulepszaniu. W DS2 grałem sobie na czuja, tu chciałem być bardziej świadomy, ale nie da się za bardzo :P
  • 9
@saji: Kostury warto sobie ogarniać pod swój styl gry, większość tego co znajdziesz nieco później wzmacnia dane typy czarów, masz też kostur który pozwala trochę szybciej castować spelle ale powoduje że są droższe, masz kostur który powoduje że doładowane spelle są mocniejsze itp. Bardziej na to bym patrzył przy decyzji niż czysto na staty (większość kosturów tak czy owak wyciąga wysokie skalowanie z inta w okolicy maksymalnych upgrade'ów, przykładowo mój zaczynał
@Nan3k Wygląda spoko na papierze ten meteorite. I nie ma dużych wymagań. Jak jeszcze bym się nauczył czarów grawitacyjnych to już jakaś synergia. Trochę jednak "psuje" sobie grę, bo nie mam tyle czasu, żeby się szwędać, a świat jest olbrzymi :P
@saji: No to leć po niego. Bez względu na to jakiego typu spelli będziesz używał to będzie przydatny akurat na tyle długo że zdążysz sobie znaleźć w tym czasie coś ciekawszego i to ulepszyć.
w kilku poradnikach widzę, że polecają na wczesną grę Demi-Human Queen's Staff.


@saji: jego pewnie polecaja bo dla wielu buildow niskie wymagania i skalowanie z sila to fajna opcja i jest do znalezienia wczesnie, bo jak ktos nie zaczyna magiem to nie tak latwo gdzies wczesnie znalezc laske
@almighty_sosa Wczoraj nawet nie miałem czasu przysiąść, żeby ją ogarnąć :/. A set jakiś fajny do tego miałeś? W drugiej łapie coś co się dobrze skaluje z int?
@saji: Krysztalowy miecz zdobądź bo się łatwo go zdobywa i fajnie się skaluje, a przy okazji dostań się do wioski alibnauryków i farm set perfumiarza. Przez dłuższy okres gry powinien starczyć - rękawic i butów w sumie dalej używam