Wpis z mikrobloga

na swoją zdradzającą go z kolegą syna


@HaPPe: Możesz mi wytłumaczyć swój tok rozumowania, który kazał co powiązać ze sobą te dwie sytuację? Bo od rana pod postami na temat przewala się co najmniej kilku z takimi samymi aluzjami. To że żona go zdradziła oznacza że nie ma prawa się #!$%@?ć?
Rozumiem krytykować typa za bycie troglodytą, brak dystansu i opanowania ale co mają do tego ich małżeńskie sprawy?
Wiadomo, że
@Elaviart: a niech się #!$%@? ile chce. Ale jeśli nie widzisz jak ten chłop jest uzależniony czy jak to chcesz sobie nazwać no to sorry XD W jednej chwili śmiał się z żartu ze swojej żony a jak tylko zobaczył że jej to nie pasuje to mu się coś uruchomiło. A o tym że strzelił lepę w twarz Chrisowi, nie został po tym wyprowadzony tylko jeszcze dał ckliwą mowę i puścił
@HaPPe: Materiał jest akurat pocięty tak, że ciężko powiedzieć kiedy przestał się śmiać. Nawet jeśli wolno łapie albo musiał spojrzeć na żonę żeby zorientować się jak ją to dotknęło to nadal nie dowiedziałem się co ma do tego to czy go kiedyś zdradziła czy nie?
Tak samo nie wiem co ma do tego obsługa gali. Może nie byli przygotowani na scenariusz w którym czarny zepnie się z czarnym i zanim ustalili
@Elaviart: ? XD wiesz co, dosłownie nie chce mi się dyskutować z tobą bo po wstawieniu przeze mnie śmiesznego komentarza będziesz mi jakieś wywody tu prowadził na które mam #!$%@?, nazwij mnie tam przegrywem czy kim tam chcesz i tyle