Wpis z mikrobloga

Jak pokonać te zaj*bane 2 gargulce? Mam 88 poziom, mimic na +5 gówno robi. Już łapałem się desperacji i chciałem przywołać ludzi do pomocy to za każdym razem błąd przy summonie.
Btw. Xboxsiarze nie uważacie, że jakiś patch popsuł wzywanie oraz dołączanie do coopa? Ciężko mi się do kogoś podłączyć, a jak chce kogoś przywołać to 9 na 10 przypadków błąd.
#eldenring #xbox
  • 13
@ykuleczka: jak sie pojawia drugi to na wstecznym i walisz jakas umiejetnoscia dystansowa, ewentualnie jak summon sciagnie jednego to drugiego z bliska mozna bic. Ja gralem ze sztyletem reduvia i spell z tego sztyletu wystarczyl
@ykuleczka: sprobuj summona lucznika, bedzie atakowal na dystans i odwracal uwage gargulca. Przywolujesz go na start i stoisz pod gargulcem caly czas sciagajac jego uwage na siebie zeby nie rzucil sie na twojego summona. Jak pojawi sie drugi gargulec to zaczynasz sie cofac rzucajac od czasu do czasu jakiegos spella i czekasz az twoj summon lucznik sciagnie uwage jednego z gargulcow
@ykuleczka: Vigor można, a nawet trzeba pakować do 40 co daje jakieś 1400 - myślę, że warto.
Poza tym broń i flaszki ulepszone?
talizmany ogarniete?
granaty wycraftowane?
wielki run odblokowany?
na sukces składa się wiele czynników ( ͡ ͜ʖ ͡)
dawno temu, tryhardowałem Siffa w DS1 przez miesiąc, ostatecznie wystarczyło poyebać sprawę, oczyścić umysł i wrócić po tygodniu.
@ykuleczka:
Nie wiem czy znajdziesz coś dużo lepszego od Winged Scythe jeśli chodzi o faith. Może blasphemous blade ale ten z kolei jest chyba trochę wolniejszy. Jakbyś chciał zrobić hybrydę z int to sword of the night and flame nawet pomimo nerfów ma solidny dmg. Mnie przynajmniej przez midgame przeprowadził bez większych problemów.

Somber stonów leci na tyle dużo, że na luzie 2-3 bronie na +9 zrobisz, a jak zbierzesz odpowiednie
@ykuleczka: z mimiciem poczekaj do zeskoku tego drugiego gargulca. Ogarnij moveset tego pierwszego, trzymaj się blisko niego i postaraj się jak najszybciej skończyć go, gdy pojawi się ten drugi. Najlepiej, gdybyś większość walki trzymał się blisko wejścia, to temu drugiemu chwilę potrwa dojście do was