Wpis z mikrobloga

@koszatnik: ja mam oparta o chromium i normalnie poszło wszystko. Tam w zasadzie nawet przeglądarki pdf nie musisz odpalać jak się uprzesz, bo podsumowania wyświetlają się normalnie na stronie
Ale faktycznie wypełniałeś formularz czy tylko zatwierdzałeś istniejący i przygotowany przez US ?


@koszatnik: W moim przypadku to wyglada tak ze to co oni maja to jest legitne. NIe mam zadnych ulg, odliczen itp. Wiec kleplem. Ale siorka mnie poprosila o pomoc w wypelnieniu swojego. I dalo sie wpisac ulgi na dzieciaka itp. I tam ttez juz to bylo przygotowane.
@Patryk4: U mnie problem był z interaktywnym formularzem PIT ze strony podatki.gov.pl Po prostu nie działał. Bez względu na przeglądarkę. Nawet jak pobrałem na komputer to nie można było poprawnie uzupełnić danych. A w Chrome jak wyżej. Nawet zalogować się do skarbówki nie mogłem.
Państwo z kartonu.
@koszatnik: nawet jeśli edytujesz formularz, to nie jest to ten w wersji pdf tylko podajesz te dane w formie okienek jak w zwykłym formularzu na stronie internetowej. Pdf jest tylko do podglądu całego rozliczenia