Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Hej, ci co płaczecie nad przestrzelonymi kacapskimi kolanami, widzieliście już wycięta swastykę na zwłokach kobiety w Mariupolu?

Chętnych odsyłam na:
https://t.me/rf200
Nie będę wrzucał bezpośrednio.

Moja ocena jest prosta - jeżeli jakaś strona pierwsza wypina cztery litery na jakiekolwiek konwencje, nie zasługuje by korzystać z ich ochrony. Prawo nie może być instrumentem do ochrony praw bandytów, zwłaszcza że zbrodnie r0sjan nie mają charakteru wyjątkowego, a są czymś powszechnym.

#ukraina
  • 14
cztery litery na jakiekolwiek konwencje, nie zasługuje by korzystać z ich ochrony.


@BigxBoi: To tak niedziała (ʘʘ)

Prawo nie może być instrumentem do ochrony praw bandytów


To nas odróżnia od tych bandytów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NieistotneKto: tak, oczywiście. To nie są ci dzikusy którzy przyszli z pomysłem denazyfikacji.

@Dodwizo: dajmy się wszyscy wyrżnąć bandytom, to jest najlepszy pomysł. Niech sowiet pogwałci, pomorduje, a potem niech spokojnie wraca do domu w ramach wymiany jeńców. :) Nie ma to jak bezkarność.
dajmy się wszyscy wyrżnąć bandytom, to jest najlepszy pomysł


@BigxBoi: Fajne projekcje xD

Niech sowiet pogwałci, pomorduje, a potem niech spokojnie wraca do domu w ramach wymiany jeńców


Czyli Rosjanie mają robić to samo, ze wszystkimi Ukraińcami których pojmali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BigxBoi: każdego okupanta który wchodzi do twojego kraju i #!$%@? rakietami w twój dom zabijając dzieci i kobiety powinno się plasteowac maszynka do krojenia szynki. Plasterek po plasterku posypując solą rany. #!$%@?ć te wszystkie konwencję jeżeli chodzi o napastnika. Powinien wiedzieć że tak skończy zanim zdecyduje się podpalać twój dom. Tyle w temacie ruskich terrorystów zalacych się że ktoś im strzela w kolana.
@regent21: Jeśli jedziesz podbijać obcy kraj licz się z tym, że wrocisz w trumnie - niby proste i logiczne a niektórzy nie kumają i użalają się, że ich postrzelili LOL. Ci postrzeleni niech się cieszą, że w ogóle żyją.