Wpis z mikrobloga

@jadezagranice: To teraz jeszcze sie dowiedz ile UE sypnie kasy i mozna wtedy przeliczyc.

Sebus i karynka moga isc do pracy a nie ciagnac socjale a ty sie przejmujesz jakimis ukraincami co przyjechali se na wycieczke za darmo tramwajem pojezdzic.
  • Odpowiedz
UE sypnie groszem?

Nie byłbym tego taki pewien


@Staryale: W sumie tez bym chyba wolal zeby nie. Wtedy mogloby zabraknac dla karynek i trzask pekajacej doupy byloby slychac na plutonie. A to jedyna droga zeby pis przegral wybory.

Ale cos mi sie wydaje ze polski rzad juz cos wspominal ze potrzebuje kasy bo uchodzcy i KE cos tam juz kombinowala.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Staryale:

Nie, każdy wypisujący takie bzdury o Ukraińcach od pierwszego tygodnia wojny to ludzkie ścierwo. Więc won.

Konto na wykopie mam dłużej niż Ty


2 lata 6 miesięcy

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Z matematyki też "geniusz".
  • Odpowiedz
@Staryale: Najlepsze jest to, że niektórzy jeszcze nic nie dostali, ale spece, których dupa piecze już robią grafiki i wyliczenia, ile na co wydamy i z kogo pieniędzy.

Mam nadzieje, że nie będziesz nigdy w sytuacji, że będziesz musiał uciekać z własnego kraju. Na serio niektórzy myślą, że ci Ukraińcy uciekają do nas, bo za darmoszkę mają trwaj i może 500+ dostaną?
  • Odpowiedz
@gorzki99: ile sypnie? XD póki co to mówią, żeby wykorzystywać pieniądze z funduszu spójności, a także z funduszu odbudowy xD czyli pieniądze na kredyt, który będą spłacać kolejne pokolenia, tak jak dług gierka. Tylko, że po Gierku przynajmniej coś zostało, a po socjalu dla Ukraińców? XD
  • Odpowiedz
@Staryale Nie rozumiem czemu w ogóle ktoś myślący patrzy na to w ten sposób. Nikt nie powinien dostawać kasy na dziecko, co najwyżej ulga w podatkach. Czy to Polak czy Ukrainiec
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Staryale: to teraz zrób ćwiczenie umyslowe: co się stanie kiedy przyjmiesz do kraju 2mln ludzi, nie ważne jak dobrych i wykształconych bo nie znają języka, nie dasz im jeść ani nie zapewnisz mieszkania?
  • Odpowiedz
Tak ci prędko do waśni i "wojenek" narodowościowych w Polsce?


@gejuszekUK: Moze po kolei:

1: Czy jestem zwolenikiem wojenek? Chyba nie. Watpliwa to przyjemnosc zaorac przeciwnika ktory nawet nie wie co mowi.

2: Czy jestem za tym ze kazdy dba o siebie a nie kradnie z cudzej kieszeni? Jeszcze jak!!!

3: Czy jestm za tym ze luziom uciekajacym przed wojna nalezy pomagac? Tak. (No chyba ze twierdzisz ze przyjechali se tu
  • Odpowiedz
A czym się różni Karyna i Seba, od Diny i Natashy? ;)


@gejuszekUK: Takim drobnym szczegolem:

Karynka i sebus moga se zapracowac na swoje zarcie zamiast zerowac na innych.

Dina i Natasha poki co nie maja jak wiec powinni dostac. Z czasem jak sie juz ustawia to jaknajbardziej maja o siebie dbac. Poki co nie do konca maja jak. A sebusie i karynki jaknajbardziej maja. Drobny szczegol.
No chyba ze twierdzisz
  • Odpowiedz