Wpis z mikrobloga

Kaczyński rozmawiał z Ławrowem na temat amerykańskiej tarczy antyrakietowej w Polsce


@Opipramoli_dihydrochloridum: Rok 2010.
Prezes Prawa i Sprawiedliwości podziękował też Rosjanom za ich postawę po katastrofie w Smoleńsku. - Odruch współczucia i sympatii został przez Polaków dostrzeżony i doceniony. Dziękujemy za każdą łzę, zapalony znicz, wzruszające słowo - stwierdził. I dodał: - Są w historii takie momenty, które potrafią zmienić wszystko, zmienić bieg historii. Mam nadzieję, i ma ją także miliony
mietek79 - > Kaczyński rozmawiał z Ławrowem na temat amerykańskiej tarczy antyrakieto...

źródło: comment_1648403699Yi3X6DiJ14pwDc5RbcJEq9.jpg

Pobierz
Komentarz do Smoleńska jako dowód, że Kaczor to człowiek Kremla xDˣᴰ

@Opipramoli_dihydrochloridum: Nie, ja tylko twierdzę, że sam lizał im dupę jak się to wyborczo opłacało, a innym tego zabrania. Co do cytatu z ruskiej gazety - przecież Rosjanie zawsze kłamią, więc skoro pisali, że się cieszą ze zwycięstwa Tuska, to tak naprawdę, było im to nie w smak. Czy jednak nie i teraz wierzymy w to co pisze Komsomolskaja Prawda?
@Opipramoli_dihydrochloridum: nie jestem wielkim fanem Sikorskiego ale Wam się wydaje, że politykę to się prowadzi w taki sposób, że spotyka się z politykiem z innego kraju i na konferencji prasowej mówi "a w ogóle to ja prywatnie uważam, że kawał z pana #!$%@?"? To rozumiem, że Amerykańscy prezydenci jak się spotykali np. z Xi Jinpingiem to tez powinni dowalić, że wolny Tybet i Xinjiang a Komunistyczna Partia Chin to bandyci.