Wpis z mikrobloga

Cześć, pierwsze 6 tygodni minoxidilu na głowę za mną.

Przesyłam update 11 tygodni po przeszczepie w Turcji (clincana, 3.2k graftów, 20lvl, 3k euro)

Zdjęcia tydzień 5ty-tydzień 6ty (minox)

Jak się czuję?

-łeb bardzo rzadko swędzi
-z przodu z dnia na dzień coraz gęściej
-rzadko już opuchnięta twarz.

Ogólnie to luzik i wszystko jest git.

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

-masuję głowę 2x10min dziennie
-alocutan forte/loxon 5% 2x dziennie na koronę głowy od 6 tygodni
-finaster 1.25mg 3 tygonie co drugi dzień i od 4 tygodni co trzeci dzień (zero uboków jak dotąd) a od tygodnia już nie biorę ponieważ z badań mi wyszło, że dht mam 400 (norma od 200 do 1100) niżej nie będę schodzić bo i budowanie mięcha/siły i libido mi #!$%@?. Poczekam miesiąc i zrobię kolejne badania i będę obserwował jak szybko to skacze :).
-1.5-2mm mikroigłowanie co sobotę wieczorem, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy, bo twarz też co sobotę igłuję xD (dermapen https://allegro.pl/oferta/dermapen-10-szt-kartridzy-derma-pen-mezoterapia-7925825111?snapshot=MjAyMi0wMi0xOFQxMjozMjoxNS40ODZaO2J1eWVyOzdjMGVhYTg3MGIyNzI0MWNkNmZhNDQ4YTIzNTRjM2JkNTBmNWQxMzc1ZmY0ODE0Njc3ZGIwYmIwNjQ0ODYxMGM%3D, polecam)

Co suplementuję? (stricte na włosy)

-biotyna 5mg dziennie
-witamina b complex 1xdziennie
-herbata z pokrzywy 2xdziennie
-herbata ze skrzypu 2xdziennie
-25ml soku z pokrzywy 1xdziennie

W razie pytań lub porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#minoxidil #lysienie #looksmaxing #przeszczep
s0ngo_ - Cześć, pierwsze 6 tygodni minoxidilu na głowę za mną.

Przesyłam update 11...

źródło: comment_1648375150HYSEtZ9Kzep3RmXzBrfq5E.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s0ngo_: kozak odrosty. Nie myślałeś żeby przejść na topical fina? Wg badań, które ostatnio czytałem, takie same efekty, przy dużo mniejszych skutkach ubocznych.

jeszcze nie miałem tego okresu wypadania włosów, ale może go nie będę mi


Sądząc po efektach, raczej będziesz miał. Skoro tak dużo włosów, w tak krótkim czasie, zaczęło odrastać i weszło w anagen, to spodziewaj się zmasowanego wypadania telogenowego za jakiś czas.
  • Odpowiedz
@CXLV: jestem przygotowany psychicznie, także czekam na to w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Odnośnie fina, to zbiłem dht tam gdzie chciałem, więc na razie go odstawiam do następnych badań. Ważne jest abym go trzymał w tych 400-700, wtedy i włosy nie powinny wypadać i libido będzie grało i siła masa będzie szła :).

Dzięki wielkie i lecimy :)
  • Odpowiedz
@stasiek459: na głowie nie wiem, nie sprawdzam tego, na drugi dzień jak wcieram minoxa to czuję że miałem nakłuwane, ale to na chilku. Na twarzy czasami miałem strupki malutkie, ale to też chwilę tylko, już się skóra przyzwyczaiła.
  • Odpowiedz