Wpis z mikrobloga

Halo #wroclaw byłem dziś na Zatorskiej i się pytam - WY TAK MIESZKACIE? Skąd się biorą ludzie, którzy kupują mieszkania w takim miejscu? Jakby mocniej kopnąć piłkę, to wyląduje poza terenem zabudowanym XD Przecież tam nie ma gdzie zaparkować, cała ulica zastawiona autami XDDD a na osiedle nie da się wjechać, bo ogrodzone jak w chowie klatkowym XD Kupując mieszkania w takich miejscach nakręcacie spiralę #!$%@? deweloperów, którzy stawiają kolejne kurniki rzut kamieniem od Zatorskiej tj.przy Odolanowskiej, która już na 101% jest poza terenem zabudowanym XDDD
  • 5
@PepeXD Biorą się bo gdzieś chcą mieszkać na swoim, a na rynku nie ma nic więcej do wyboru.

Praktycznie wszystkie osiedla są obecnie grodzone. Po co? Nie wiem. Dla ludzi widocznie to jest ok.
Praktycznie wszystkie osiedla są obecnie grodzone. Po co? Nie wiem


@Darth_Gohan: też tak myślałem, aż nie zamieszkałem na nieogrodzonym. Teraz mam rozwalony płot przez gówniarzy, którzy piją piwko obok ogródka i muszę ich przeganiać, bo drą japy i palą fajki, blok jest zaszczany od mniej uczęszczanej strony, a do wentylacji parkingu regularnie wrzucane są małpki. Wspólnota próbuje ogarnąć uchwałę na płot, ale zarządca (nawigator) to #!$%@?, a i tak większość będzie