Wpis z mikrobloga

@dj_icek: Cześć, nie no na serio. Jestem Autorem socialmediowego Projektu Szeptańce i szukam miejsca do zaprezentowania pomysłu. Takiego pełnego nerdów, gdzie siła narodu pomoże się wypromować, zebrać środki na rozwój, coś podpowiedzieć ;)
  • Odpowiedz
To ja w geście dobrej woli się przedstawię i co nieco opowiem o sobie i co tutaj robię. Jestem sobie historykiem z wykształcenia i mamtorem etnografii. Od kilku miesięcy zbieram wraz z mą drużyną legendy i podania z całej Polski oraz nawet nieco spoza naszego kraju. Tutaj możecie przejrzeć co robimy:
  • Odpowiedz
#podroze Chciałbym każdego zainteresowanego zaprosić do obserwowania naszych poczynań. W związku z tym, że Projekt się rozrósł opiekę nad nim trzyma Fundacja "Światła Pamięci", której celem jest na bazie zebranych danych, naszych Legendarnych Teczek (kto zajrzy ten skuma), szlaki tropami baśni, gry terenowe albo inne dowolne, RPGi, LARPy i inne takie, no i właśnie Światła Pamięci czyli takie Latarnie-LightSpoty, stawiane w okolicach legendarnych wydarzeń, uświetniające każdą prowincję i pozwalające na stworzeniu w
  • Odpowiedz