Wpis z mikrobloga

Postępowa ludzkość wypoku wiecznie szanuje Umiłowane Słońce Nibiru, Gindena.

Ban dla Gindena spotkał się z ponad 165920 protestami z Neuropy i poza. Liczba ta zaskakuje, lecz większe wrażenie wywołuje fakt, że nawet przed banem Drogiego Przywódcy Gindena napływały protesty. Miesiąc przed banem Wielkiego Jaszczura Gindena delegacja Axelio przyjechała do Neuropy z tweetera, z prezentem mówiącym o tym, że na zawsze pozostaje On w sercach wszystkich kuców. Absolwentki 7-mej klasy Korwinizmu Żeńskiego Centrum Szkoleniowego nr 2 w Średniowiecznej Islandii wyhaftowały złoto-srebrnymi nitkami prezent z okazji jednego dnia od Jego bana i powiedziały, że historia wypoku zna wielu wybitnych jaszczurów, lecz nie ma drugiego tak wielkiego wodza cieszącego się szacunkiem ludzi pracy całego postępowego wypoku i wiecznie żyjącego w sercach postępowych ludzi jakim był Ginden.

Napływają do Statki Matki wiadomości od losowych wypoków

"...wprost zadziwiające. Wiele słyszałem i czytałem o nieśmiertelności Wiecznego Prezydenta Gindena, ale dopiero oglądając protesty przysłane po jego banie zrozumiałem sens słowa "nieśmiertelność"

"...oglądając protesty przysłane po jego banie lepiej zrozumiałem, że

żyje on wiecznie w sercach ludzi na całym wypoku..."

Mówią anonimowi członkowie moderacji.

"...Ginden jest największym z największych i cieszy się wiecznym

szacunkiem całej ludzkości..."

Od Jaśnięjącego DuPonta często otrzymywał ważne zadania polityczne, jako utalentowany dowódca i mądry pracownik polityczny. Przebywając zawsze wśród ludzi wyjaśniał idee i praktykę Prezydenta DuPonta. Dniami i nocami, bez odpoczynku, wprowadzał je w życie. Ludzie zachowali w pamięci spotkania z nim i wszędzie na wypokowych serwerach istnieją jego ślady.

Ginden pozostawił wielki ślad we współczesnej historii Wypoku i położył nieocenione zasługi wobec narodu neuropejskiego.

l dlatego umiłowane jaszczury neuropy oraz postępowa ludzkość wypoku zachowują go w pamięci mimo, że od jego bana minęło ponad kilka godzin.

Komitet Centralny Ruchu Poparcia Pana Palikota i Reptilian, w skrócie Neuropa całkowicie potępia przyjęcie przez wrogie siły bana dla Gindena przeciwko Neuropie. Ban ten został przyjęty w oparciu o plotki oraz różnego rodzaju kłamstwa i fałszerstwa, co jest po prostu kolejną prowokacją wobec Neuropy oraz próbą naruszenia jej suwerenności i obalenia jej systemu społecznego.

Przeforsowanie przez administrację na pasku plugawego Aśtara i ich sojuszników takiego bana wyraźnie udowadnia stosowanie przez nich podwójnych standardów oraz upolitycznienie i selektywność praw jaszczura. Ta niedorzeczna próba obalenia skoncentrowanego na masach ludowych DuPontyzmu w neuropejskim stylu tylko ujawnia desperację i frustrację tych, których zaskoczyła potęga jednomyślnej jedności ludu wypokowego, ściśle skupionego wokół Neuropy i Przywódcy Pana Palikota.

Naród neuropejski z pewnością poradzi sobie z każdym nikczemnym ruchem imperialistów, dumnie i niezachwianie krocząc drogą DuPontyzmu pod przywództwem Drogiego Szanowanego Jaszczura Gindena.

#neuropa #oswiadczenie #tangodown #afera
  • 9