Wpis z mikrobloga

@ladniecuchne:

Z wykształcenia jestem dietetykiem 10 lat+
Pierwsze zdjęcie niedługo będzie miało 8 lat
I to bardziej chyba na mój plus, że są się ogarnałem bez trenerów dzięki know how
A jakbyś miał dalszy ból dupy, ze sterydy to tu podsuowanie niecałych 5 lat naturalności, gdzie siłowo i tak zrobiłem więcej niż 99 % ludzi mimo kilku poważnych chorób
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: Nic poza wyłudzeniem z klienta pieniędzy z własnego kodu zniżkowego w sklepie suplementacyjnym na naturalny prokinetyk, który nie ma statusu leku i wątpliwą skuteczność lub zwodzenie go za nos, że takie rzeczy pomogą mu w problemie kupione na zieleniaku (one mogą być jedynie uzupełnieniem)

Dietetyk powinien wysłać klienta do gastrologa i aby ten włączył do leczenia np. itopryd/metoklopramid/cyzapryd albo trimebutynę; a dietoterapia powinna być jedynie dodatkiem do leczenia SIBO
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: i ma "aż" 4 kijowo zrobione badania na temat swojej skuteczności IBS/SIBO w przeciwieństwie do leków o wysokim profilu skuteczność i po wszystkich fazach testów. Idź szamanie może doradź żarcie witaminy C na raka zamiast chemioterapii ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:. Czarna-lista, więc się produkuj do woli.
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: idąc twoim telefonie tokiem rozumowania - kiedyś byłeś dzieckiem i bawiłeś się samochodzikami, a teraz jesteś kierowcą, znasz się na przepisach i podstawach mechaniki samochodowej, no beka w cholerę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz