Wpis z mikrobloga

też nie byłem zwolennikiem Bidena, ale jak go posłuchałem, jak opowiadał o tym w jaki sposób to postrzega, co się dzieje, jak odpowiada na pytania, to aż przytłacza jak ogromne i rozległe doświadczenie przez tego człowieka przemawia i jak bardzo jest przytomny. To zasadniczo liga mistrzów. U nas takiego formatu polityków w ogóle nie ma. I tu nie ma co świrować, żadne tam podś#!$%@?, tylko konkretny gościu, przytłaczające doświadczenie polityczne.
#ukraina #wojna #rosja
  • 33
  • Odpowiedz
@aa-aa: Biden od zawsze był Jastrzębiem doskonale pamięta w jaki sposób Regan wykończył ZSRR. Nawet podobnue nazywa Putina: morderca, zbrodniarz, zbir czy złodziej xD
  • Odpowiedz
@aa-aa: hehehehe co ty gadasz dziadzio z demencją nie wie jak się nazywa, phi najważniejszy człowiek świata...
dobra pośmieszkowane teraz ja światły człowiek z wielkimi osiągnięciami muszę iść spać bo jutro trzeba wstać do janusza wciskać guzik na produkcji...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aa-aa: tak tak. Nie umniejszam Ci bo ja się nabrałem na przemówienie Trumpa przy pomniku PW w Warszawie. I że będzie wzmacniał Europę środkową kosztem Niemiec. Bla bla.
  • Odpowiedz
@aa-aa: On był 8 lat był wiceprezydentem USA a wykopki łykały propagandę że do dziadziu z demencją. To jeden z najbardziej doświadczonych polityków, a tylko 4 lata starszy od Trumpa z farbowanymi włosami i pomarańczową opalenizną.
  • Odpowiedz
@aa-aa: każdy kto zna wkład Bidena np. w rozwiązanie konfliktów na Bałkanach doskonale wie, że to szczery i uczciwy dyplomata i polityk z krwi i kości. Gdyby nie jego naciski jako senatora na zajęcie się Bośnią przez społeczność międzynarodową to mielibyśmy tam 1 000 000 ofiar a nie 100 tys.
  • Odpowiedz
@aa-aa: Biden był wiceprezydentem za prezydentury Obamy.
Był też jedną z osób w "teamie", który podejmował decyzję co do likwidacji Osamy Bin Ladena.

To jeden z najbardziej obytych amerykańskich polityków
  • Odpowiedz