Wpis z mikrobloga

Piękne to było, to już nie pierwsza szpileczka w stronę stanowskiego, a widać, że w potyczce z Arturem już taki fifarafa uefa nie jest


@Eleganckikapelusz: No niestety to taki typ człowieka - chyba każdy zna takich którzy są mocni tylko w gronie przydupasów, a jak widzą kogoś mocniejszego to jedyne co mogą to memłanie pod nosem bojąc się mu nawet spojrzeć w oczy...
  • Odpowiedz
@klawiszs: no ale też co Stanowski pieprzy. Wiadomo że od dawna analizują Szwedów czy Czechów ale nikt mi nie powie, że normalnym byłoby olać całkowicie przeciwnika (nawet w meczu towarzyskim) przy dobieraniu taktyki i założeń. Wiadomo, że czy tak było tego nie wiemy ale sam fakt, że Stanowski tego broni jest dla mnie niezrozumiały.
  • Odpowiedz
@tomkol: no jak nie analizują przeciwnika i nie chcą sprawdzać jakiś taktyk, by zobaczyć jak zadziałają. To po co ten mecz, wycieczka do Glasgow. Mogli z legia zagrac
  • Odpowiedz
@Maneharno: no właśnie, poza tym Michniewicz powinien dać założenia pod konkretnego przeciwnika żeby sprawdzić czy ci co w tym meczu zagrali potrafili je realizować. Wiadomo, że był to niezbyt ważny mecz ale wydaje mi się, że do każdego meczu jakaś analiza przeciwnika jest.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: no to oczywiste, po #!$%@? od Szwedów będzie gadka że za mało czasu było i w ogóle ciężki moment. Oczywiście liczę, że wygramy choćby na farcie.
  • Odpowiedz