Wpis z mikrobloga

Trochę w nawiązaniu do mojego wpisu sprzed kilku dni o naiwnej wierze MLMowców w swoją "świadomość":
https://www.wykop.pl/wpis/64545831/to-jest-na-swoj-sposob-fascynujace-ze-te-wszystkie/

Jest jeszcze jedna rzecz, któa jest prawdziwym fenomenem tego sebcelowo-MLMowego myślenia. A mianowicie wybitna wiara takich ludzi we własną wyjątkowość, wyższość i szczęście w trafieniu na takie wspaniałe "okazje" zarabiania. Bo przeciętny człowiek słysząc, że niby jest sposób na łatwe i szybkie i ogólnodostępne zarabianie dużych pieniędzy w internecie pomyśli sbie słusznie "hej hej, chwila, skoro to jest takie bezproblemowe, zajebiste i łatwe, czy czemu jeszcze z pół świata na tym nie zarabia? Coś tu chyba jest nie tak, skoro tak zarabiajacych osób nie spotyka się na każym kroku".

No ale nie taki młody MLMowiec. On narcystycznie wierzy w swoją zajebistość i pomyśli "ha, jest taka wspaniała metoda, ale 99% ludzi to debile, którzy nie mają wiedzy albo boją się spróbować, oni nawet sobie nie wyobrażają, że są takie niesamowite szanse, na szczęście ja jestem inny, ja skorzystam z tej super oferty, na którą miałem szczęście się natknąć". Naprawdę trzeba mieć w #!$%@? wybujałe ego aby wierzyć, że nawet przeciętny chłopek z ulicy bez umiejętności i wykształcenia (jak sebcel) może na tym dużo zarobić, ale jednocześnie być przekonanym, że 99% ludzi to jakaś ciemna masa nieświadoma tego super sposobu albo bojąca się go wdrażać w życie. Oczywisćie w przeciwieństwie do młodego rekina biznesu, który to jest w małym gronie wybrańców, i który dzięki wiedzy, wierze w możliwość lepszego życia i odważnemu korzystaniu z ofert w internecie już niedługo beż żadnego wysiłku i chodzenia do (tfu!) pracy na etacie wzorem swojego mentora będzie jeździł Lambordżini.
#sebcel #mlm
  • 2
@Kozikiewicz: Dużo osób się niczym nie interesuje, nie wnika, nie przeprowadza refleksji. Sam pamiętam, jak jeszcze nie wiedziałem co to MLM itp. i koleżanka zwolniła się z pracy i siedziała w domu "na własnym biznesie" (realnie socjal + utrzymanie rodziców). Opowiadanie o hajsie, mamienie, przygotowana manipulacja... To wszystko potrafi podziałać na wyobraźnie, tym bardziej, jak taka znajoma wydaje się godna zaufania.

To przyciąga zainteresowanie itp. itd. W okresie, kiedy mi ciężko
@Kozikiewicz

Naprawdę trzeba mieć w #!$%@? wybujałe ego aby wierzyć, że nawet przeciętny chłopek z ulicy bez umiejętności i wykształcenia (jak sebcel)


I właśnie dlatego wielkie ha tfu na Sebastiana Podsiadło. Ogólnie jest mi zawsze bardzo żal ludzi często bardzo mało inteligentnych, nie radzących sobie z życiem,, którzy zostają oszukani przez jakieś firmy czy pojedynczych oszustów. Bo nie mają na to wpływu, że są prostymi ludźmi. Takim chętnie pomogę, bo często jest