Wpis z mikrobloga

@dziki17

Ja mam venu2 od grudnia i jestem mega zadowolony. Nakleilem sobie folię zabezpieczającą i tyle. Chodzę z nim wszędzie - do roboty, do lasu, rżne drzewo, wędkuje, chodzę, jeżdżę i spie. Jak się pobrudzi to odpinany paski i myje pod wodą płynem do mycia naczyń. Zdejmuje tylko jak idę pod prysznic. Jest nie do #!$%@? i genialnie współpracuje z Garmin connect.
l.....b - @dziki17 

Ja mam venu2 od grudnia i jestem mega zadowolony. Nakleilem sobi...

źródło: comment_1648200748rDhPoBR3XlYlfzCt84O7io.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zegarek bez szkielka szafirowego za ponad 1000 zl?


@Nabuhodozur: no mam vivoactive 4 od 2019r i wygląda jak nowy, nic ze szkłem się nie zrobiło. Bez klimatyzacji, tzn że bez szafiru gorzej działa i komfort mniejszy?
  • Odpowiedz
@kefas_safek: porownuje z zegarkiem kumpla, który ma fenixa 4, który kosztował 4x więcej niż mój, a wygląda po dwóch latach jak jakas tania podróbka

Szybke niby tam ma gorilas 3, a wyglada wręcz tragicznie.

Moj zas z tytanową obudowa, szafirowym szkiełkiem i ceramicznym wiekiem nie ma po dwóch latach ani jednej ryski. Dosłownie i w przenośni.
Obydwa zegarku używane sa sportowo, nie jako fancy ozdoba.
  • Odpowiedz
Szybka się rysuję i gorzej widać:p


@Nabuhodozur: pewnie zależy jak się używa. Ja w swoim chodzę cały czas, gram w tenisa 3-4x w tygodniu, do tego siłownia i po ponad dwóch latach mogę powiedzieć, że wygląda jak nowy i widać tak samo dobrze jak na początku. A niby też gorilla glass. Ogólnie nie widać śladów zmęczenia. Co wy tymi zegarkami gwoździe wbijacie? :D

A tak z ciekawości - jaki masz
  • Odpowiedz
Garmin Venu 2 czy Garmin Venu 2 PLUS?


@dziki17: Główna różnica to wielkość tarczy (2 Plus jest mniejszy) oraz to, że plus ma głośnik, mikrofon i rozmowy przez BT oraz asystenta.
  • Odpowiedz
@kefas_safek: ja nie wiem jak ty używasz, że nie ma rysy żadnej. Ja mam zegarek na sobie 24h/dobę i po roku na bezelu czy kopercie rysy są, miałem różne zegarki i każdy jeden się niszczy. Generalnie to nie tragizuję z tego powodu, bo to rzecz która cieszy mnie z tego ze ją mam i używam, a nie z tego że ładnie wyglada bo nie ma rys, ale zawsze mnie zastanawia
  • Odpowiedz