Wpis z mikrobloga

@Ksemidesdelos: widze, ze kolega nowy. Przecież Jaro na kazdy temat sie wypowiada, ostatnio dosc czesto jest ekspertem od wojny xD.

Kiedyś sobie włączyłem tvp info rano, nie wiem co to był za program, ale własnie Rachoń był moderatorem, a ekspertami były jakieś podstarzałe Mariusze zsebastianizowane. Temat poważny, a ci rzucali Tuskami.
  • Odpowiedz
@bombastick: różnica pomiędzy nim a mną jest taka że ja sobie shitpostuje na portalu że śmiesznymi obrazkami, a on ma płacone z moich podatków i jest ekspertem od wszystkiego.

Tak samo jak Tobie nikt nie płaci, za te pseudosmieszne komentarze.
  • Odpowiedz
różnica pomiędzy nim a mną jest taka że ja sobie shitpostuje na portalu że śmiesznymi obrazkami, a on ma płacone z moich podatków i jest ekspertem od wszystkiego.


@niezdiagnozowany: po prawdzie mało mnie obchodzi ta pisowska pacynka, bardziej obchodzą mnie pożyteczni idioci, którzy pod płaszczykiem zatroskania o losy ojczyzny sieją niepotrzebny defetyzm
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ksemidesdelos: a najlepsze że przewidywania Jakimowicza jako eksperta mają mniej więcej taką samą wartość i prawdopodobieństwo co wróżby Wolskiego xdd
  • Odpowiedz