Wpis z mikrobloga

Ale ładnie Wardęga zamknął ryj po tym filmie. Jak czuje się mocny to analizuje jakiś film 50x na live i siedzi do późna w nocy. A teraz cyk niby przenalizował no ale on odniesie się więcej do niego może później nie teraz teraz bo przeglądają internet xD

Jak grilował wersow przez miesiące na każdym live i Friza i snuł domysły że pewnie to teraz Friz wkurzony musi siedzieć, albo prowadził wyimaginowane rozmowy pomiędzy nimi lub zliczał ile wyświetleń mają to spoczko. Co nie wypuściła Wersow to ten rozbierał ten film na czynniki pierwsze szukając dziury w całym. Ale Moniczki która jest osobą publiczną to proszę nie ruszać nie ładnie xD

#wataha #wardega
Pobierz CreativePL - Ale ładnie Wardęga zamknął ryj po tym filmie. Jak czuje się mocny to ana...
źródło: comment_1648163318Ql7UV00EHXeeX9JDJ8c9xz.jpg
  • 23
@unitr-A: @i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Śledzę Internet i YT dość mocno, więc naturalnym jest że śledzę też to. Jak bym nie śledził to bym nie pisał komentarza. Specjalnie otagowałem żeby trafić do ludzi którzy także interesuje ta tematyka. To zawsze musi się znaleźć taki jeden z drugim jak wy udając freethinkerów ale jednocześnie musi wkleić swoje 3 grosże jak bardzo was to nie obchodzi xD
Pobierz CreativePL - @unitr-A: @iterazwchodzejacalynabialo: Śledzę Internet i YT dość mocno, ...
źródło: comment_1648163882M3ELORHZogvjgJuvuhRTmH.jpg
@CreativePL: Ale nie rozumiem po co ten wybuch, nikt do ciebie pretensji nie ma, ogladasz to na co masz ochotę.
To było zwykłe pytanie, czy żyjesz tymi historiami w sensie czy sledzisz, oceniasz.
A ty odrazu się #!$%@?łeś i nafukałeś jak 14 latka
No chyba, ze sam masz do siebie pretensje, ze tracisz czas na jakieś debilne rozgrywki i trafiłem w punkt.
Ale tak jak mówiłem, twój czas, twoja sprawa.
@ChrystusPoganin: Ogólnie warto. W skrócie to co było wiadomo czyli Wardęga zakłada ciągle że coś mogło być, a nie ma na to dowodów oprócz swoich domniemywań. Tak samo jak było w przypadku Danyego.

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Wybacz ale dopisujesz sobie historię. Twój jak i komentarz @unitr-A: był nacechowany pejoratywnie. Jak bym nie śledził to bym nie pisał takich komentarzy to jest dość logiczne. To tak jak podejść do kogoś w pociągu
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo wytłumaczę Ci jak dziecku.

Wpierw zadajesz mu pytanie czy się interesuje tematem o którym mówi, robiąc to w sposób nacechowany pejoratywnie (tzn negatywnie nacechowane jeśli nie rozumiesz)

Potem udajesz że nie rozumiesz o co chodzi i zgrywasz dobrego wujka że ty tylko tak pytałeś.

A jak Cie wyjaśnia to znów prześmiewczo starasz się odwracać kota ogonem.

Jak cie to nie interesuje to to olej i idź w swoją stronę, elo.
Nic już nie rozumię, najpierw ze Wardęga, ze jakiś Friz a teraz że pociągiem, kto jechał pociągiem? trochę się pogubiłem.


Widocznie czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną ¯\_(ツ)_/¯

pewnie dlatego, ze jesteś podekscytowany tym,

ze analizujesz te filmy

No chyba, ze sam masz do siebie pretensje, ze tracisz czas


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Sugerowanie odbiorcy emocji których nie ma, ładny zabieg erystyczny mireczku, ale nie ze mną te numery. Ale spoko nakręcaj
@alojzy_ulamek: Chciałem, cię zbesztać, ze zachowujesz się nie fair, bo on zaplusował twoją wypowiedź a ty jego nie.
A jak jest wzajemne klepanie po plecach i lizanie jajek, to powinien być plus za plus, ale nie zdążyłem pisać, bo widzę wywiązałeś się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do twojej propozycji "idź w swoją stronę" nawet nie wiesz jakie to trudne.
Zawsze miałem ciągoty, by popatrzeć na ludzi
jak tak czytam te komentarze to na największego dziwaka Ty wychodzisz.


@D1STR0Y: Widzę, ze udzielałeś się w tagu wardęga, więc jesteś obiektywny czy nieobiektywny, jak myslisz?
No właśnie, więc te twoje zdanie mnie tak zasmuca, ze chyba deprecha mnie przyciśnie do końca roku.
Zapomniałem o tym debilnym temacie, człowiek zyje już innymi sprawami a tu przyjdzie Jasio od współnych tematów z uzytkownikami powyzej i udziela "obiektywnie" poparcia.
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo gdzie się udzielałem? Serio nie pamiętam. Daj linka jeśli to ma być dowód na cokolwiek. Skoro Ty teraz się tu udzieliłeś to jesteś obiektywny czy nie obiektywny? Jak myślisz?

Poza tym ja pisałem o Tobie nie o wardedze :-D dla mnie to jesteś dziwny w #!$%@?, cała ta bezcelowa dyskusja jest śmieszna a Twoje przyglądanie się dziwakom (xD) to jest odklejka nie z tej ziemi. Kto tak robi? :-)