Wpis z mikrobloga

Ehh znowu wykopki masują się po swoich małych prąciach, bo dudełe coś tam postękał w stronę Putina xD
Jak to ma pomóc naszej sprawie, ukraińskiej sprawie, europejskiej sprawie? Nie wiem.
Eh zaprezentować przez p0lakami trochę pustych i prymitywnych gestów i już się rzucają do głosowania na pis niczym wygłodniały kundel na kiełbasę....

#bekazpisu #bekazpolakow #bekazwykopkow #bekazkatoli #neuropa
  • 8
Ehh znowu wykopki masują się po swoich małych prąciach, bo dudełe coś tam postękał w stronę Putina xD

Jak to ma pomóc naszej sprawie, ukraińskiej sprawie, europejskiej sprawie? Nie wiem.

Eh zaprezentować przez p0lakami trochę pustych i prymitywnych gestów i już się rzucają do głosowania na pis niczym wygłodniały kundel na kiełbasę....


@PrzeKomentator: a i tak wykopki pomagają europejskiej sprawie lepiej niż Niemcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzeKomentator: no jak dla mnie to po prostu się śmieją z smieszno-głupkowatego tekstu, a tys się sfajdal. Odpocznij trochę od tego komentowania może bo przez tę wojnę coraz bardziej toksyczny się robisz i zioniesz nienawiścią na prawo i lewo ( ͡º ͜ʖ͡º)