Wpis z mikrobloga

1. bądź @skitarii
2. Krytukuj Niemcy, że kupują surowce od Rosjan i w ten sposób przyczynili się do inwacji na Ukrainę.
3. bądź @PrzeKomentator, który prostuje te kłamstwa i udowadnia, że polska jest bardziej uzależniona od rosyjskich surowców niż ktokolwiek inny
4. skitarii się pruje i zarzuca PrzeKomentator, że jest neuropejskim trolem i kłamcą
5. PrzeKomentator przedstawia dowody na swoje słowa
6. skitarii nie przeprasza, tylko zwiększa natężenie bluzgów

Bądź człowiekiem honoru, nie bądź jak skitarii.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #bekazpodludzi
P.....r - 1. bądź @skitarii
2. Krytukuj Niemcy, że kupują surowce od Rosjan i w ten ...

źródło: comment_1648138629dd1W3JIBF5CBvTHOgpAXKq.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
Przecież napisał: "bardziej uzależniona". I jest, procentowo jest( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SkonczPitolic: nie jesteśmy bardziej uzależnieni. Więcej używamy, bo rząd Tuska taką umowę podpisał z Gazpromem, że nawet gdybyśmy od Rosji gazu nie brali, to musimy za niego płacić tak jakbyśmy brali 80% ilości zapisanej w umowie.

Na szczęście ta umowa obowiązuje do końca tego roku i od następnego będziemy mogli całkowicie się bez gazu z
  • Odpowiedz
ja posługiwałem się dowodami a ty urojeniami, ale to ja zostałem zaorany xDDD. Plusiki od kumpli konfederatów to nie dowód braku zaorania i posiadanej racji.


@PrzeKomentator: przecież to gówno nie dowody. Dalej nie podałeś kwoty jaką wydają Niemcy w Rosji na surowce a jaką Polska.

Czyli manipulujesz jak typowy, żałosny troll.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: przecież to gówno nie dowody. Dalej nie podałeś kwoty jaką wydają Niemcy w Rosji na surowce a jaką Polska.

Czyli manipulujesz jak typowy, żałosny troll.


@skitarii: ja pisałem o uzależnieniu od ruskich surowców, a tu wartości procentowe są najbardziej adekwatne.
  • Odpowiedz
No procentowo jesteśmy, masz to na obrazku( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SkonczPitolic: nie umiesz czytać? Przecież napisałem, że bierzemy ten gaz bo i tak musimy za niego płacić, gdyż tak wynika z kontraktu jamalskiego.

Gdybyśmy nie brali tego gazu, to Rosja i tak miałaby nasze pieniądze, a do tego więcej gazu, bo my nie odebralibyśmy tego, za który już zapłaciliśmy.
  • Odpowiedz
Czemu więc kłamiesz? Czekam na dowody na to, że Polska bardziej "ssa ruskiego cyca z surowcami" niż Niemcy.

On wrzucił tylko tabelkę z gazem, więc trzeba być debilem, żeby twierdzić że podał dowody na prawdziwość swoich słów.


@skitarii: procentowy udział surowców jest większy w polsce niż w Niemczech. A jeżeli chodzi o wartości liczbowe? W przeliczeniu na jednego polaka również Polska zużywa więcej ruskich surowców, niż Niemcy na jednego Niemca
  • Odpowiedz