Wpis z mikrobloga

Normictwo zastapilo boga terapią i modli się do niej jak do jakiegoś poganskiego idola


@olaf_wolominski: Tam pierwszy typ dobrze napisał. Jednym z częstszych skutków ubocznych ssri jest brak popędu. Niektórym nawet nie wraca do normalnego stanu po odstawieniu
  • Odpowiedz
@GlenGlen12 a tak serio odpowiedzią na Twoje pytanie jest brom. Nie wiem czy to zdrowe ani jak dostępne, ale działa. Kiedyś dodawany do kawy w wojsku właśnie ze względu na hamowanie popędu seksualnego. Dlatego przed wyjściem na przepustkę nie pijało się kawy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ogonkowa: i co po terapii? Ludzie sami ustawią się w kolejce?

Oczywiście, że terapia może czasem pomóc. Ale niby jak może osobie, która była całe życie odrzucana? Chyba jedynie może podawać chore ilości copium i wmawiać, że życie samemu jest wspaniałe

W teorii jeden przegryw może szukać innego, ale nawet to się nie udaje chyba
  • Odpowiedz
Tam pierwszy typ dobrze napisał. Jednym z częstszych skutków ubocznych ssri jest brak popędu. Niektórym nawet nie wraca do normalnego stanu po odstawieniu


@maad: Sorry, że odgrzewam ale po wielu antydepresancjach popęd spada do zera. Brałem xanax jako nastolatek i to samo - popęd spadł do zera. Chodziłem na trippowany, nie mogłem jasno myśleć i właśnie zero popędu. Rozumiem dlaczego niektórzy tak to lubią, ale ja osobiście preferuje ostre myślenie.
  • Odpowiedz
@akhdir: Uważam, że te wszystkie laski które rzucają gównorady albo mówią jakieś pierdy powinny się po prostu przespać z incelem, wtedy bym uwierzył w ich słowa. Tyle. Kobiety lubią gadać bzdury, nie tylko kobiety bo w komentarzach widać armię cucków która mówi to samo, tylko żeby się pokazać samemu w lepszym świetle (virtue signaling)
  • Odpowiedz