Wpis z mikrobloga

@Ogonkowa: wyleczysz i co dalej?

Jak sprawić, żeby inni ludzie kogoś polubili? Odkąd pamiętam to większość ludzi zwraca uwagę na to czy ktoś inny też lubi osobe, która pojawia się w jego otoczeniu

Moze jeszcze przejdzie u kobiety, szczegolnie ladniej alb chociaz przecietnej. Można dopowiedzieć, że szara myszka i samotniczka

Ale już widzę tłumy chcące się zaprzyjaźnić z jakims przegrywam
@se_mallo: dosłownie idealnie to ująłeś. Ja bym jeszcze dodał, że masa przecietniaków (a czesto osobników ponizej przecietnej) na które julki nawet nie spojrzą, pisze te bzdury po to aby pokazać, że też mają dużo zwiazków i doswiadczenia (cel...przypodobanie sie julkom, zresztą, plus sami wiedzą że brak doswiadczenia to siara przed dziewczynami, wsrod ktorych chyba 99,9 mialo kiedyś kogoś) Takie troche sciemnianie na pokaz, zeby nie czuc sie gorszym . A z
Normictwo zastapilo boga terapią i modli się do niej jak do jakiegoś poganskiego idola


@olaf_wolominski: Tam pierwszy typ dobrze napisał. Jednym z częstszych skutków ubocznych ssri jest brak popędu. Niektórym nawet nie wraca do normalnego stanu po odstawieniu
Tam pierwszy typ dobrze napisał. Jednym z częstszych skutków ubocznych ssri jest brak popędu. Niektórym nawet nie wraca do normalnego stanu po odstawieniu


@maad: Sorry, że odgrzewam ale po wielu antydepresancjach popęd spada do zera. Brałem xanax jako nastolatek i to samo - popęd spadł do zera. Chodziłem na trippowany, nie mogłem jasno myśleć i właśnie zero popędu. Rozumiem dlaczego niektórzy tak to lubią, ale ja osobiście preferuje ostre myślenie.

Tak
@akhdir: Uważam, że te wszystkie laski które rzucają gównorady albo mówią jakieś pierdy powinny się po prostu przespać z incelem, wtedy bym uwierzył w ich słowa. Tyle. Kobiety lubią gadać bzdury, nie tylko kobiety bo w komentarzach widać armię cucków która mówi to samo, tylko żeby się pokazać samemu w lepszym świetle (virtue signaling)