Wpis z mikrobloga

Próbuje się przestawić mentalnie na "większe" kobiety. Jeśli mam mieć wybór: zostać gejem czy lubić grubsze baby żeby wyjść z przegrywu, to chyba jednak wolę drugą opcję.

I nie mówię tu o wielorybach, a tylko lekko przy kości babki.

Aktualnie na badoo rozmawiam z dwiema 18'lakami. Jedna jest szczupła, co prawda nie jest tak drobniutka jakbym chciał,ale gruba nie jest, i spoko misię z nią rozmawia.
Ale zdecydowanie lepiej rozmawia mi się z drugą dziewczyną....którą własnie już JEST przy kośći trochę.
W sensie żeby była jasność: do wieloryba to jej baaaaaaaaaaaaaaaaardzo daleko brakuje. Nie jest gruba. Raczej zakwalifikowałbym ją do kategorii "dodatkowe kilogramy", nie ma oponki, nic jej nie wisi itd.. No i ma 18 lat (chociaż mnie osobiśćie wydaje się, że ma mniej) więc mam nadzieję, że tą małą wadę zrekompensuje jej młodziutki wygląd. No bo kobieta np. 25 lat przy tej samej wadzę była by już dla mnie nie dopuszczalna. Jednak wiek może tu dużo z działać. Bo wiecie, stare baby j**ć prądem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i nie będę się denerwował na spotkaniu, jesli do takiego dojdzie. No ale mimo wszystko, czas zacząć myśleć właśnie nad kompromisami jeśli człowiek chce #seks a małolaty częściej myśląo seksie niż jakiś związkach, więc chociaż tyle dobrego.

Jeśli w tym roku nie porucham, robie strima z ucinania fujary ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #badoo #rozowepaski
  • 10