Wpis z mikrobloga

@Astagna: Grałem raz. Prawdę mówiąc nie polecam. Może po prostu gra nie jest w moim "typie", ale grając w dwie osoby (tzn ja byłem graczem, a mój kolega "mistrzem gry") grało się zdecydowanie za łatwo. Słyszałem, że przy większej ilości osób jest jednak dużo więcej zabawy bo jest i trudniej i trzeba więcej kombinować i współpracować żeby coś z tego wyszło.
@Sekul: Zepsułeś ;_;

@Zbyszek223: Zbyszko pomocny jak zawsze!

@leonella: Też bym nawet, chociażby po to, żeby później móc to sprawiedliwie objechać, ale z drugiej strony - na stronie nie ma tej oceny jakiejś tragicznej :s

@ufos: Nie biję, nie upominam się, mnie tu w ogóle nie ma! :P

@NuGuns: Dziękuję ;) Barda też znam i lubię, no, i najczęściej faktycznie wypada taniej. Jednak Rebel nasuwa mi się
@Astagna: Rebel jest zacny, ale ceny ma coraz mniej konkurencyjne. A co do prezentu, to bierz "Potwory w Tokio" na stronie wydawnictwa Znak. A jeśli dokupisz jeszcze coś i dociągniesz powyżej 200zł, to po wbiciu odpowiedniego kodu dostaniesz 100zł rabatu i darmowego kuriera :)
@Munchhausen: Ooo, dziękuję, znajoma się nad tym właśnie zastanawiała - dam jej znać co i jak, na pewno się ucieszy :) Te Potwory fajnie niezależnie od wieku czy raczej stworzone dla młodszych graczy?
@Munchhausen: Dzięki raz jeszcze, bardzo mi pomogłeś! Znajoma miała problem z odnalezieniem czegoś odpowiedniego dla całej rodziny, do tego w miarę łatwego do ogarnięcia, w co dałoby się pograć już w dwie osoby, także wpasowałeś się idealnie. O kod już Cię nie chciałam męczyć i zaczęłam szukać po bezkresnych internetach, ale w takim razie ograniczę się do Twojego profilu, dobry człowieku :)