Wpis z mikrobloga

Mircy chciałbym kupić iWatcha 3 uzywke, bo to tańsze i łatwiej opchnąć jak nie podpasuje.

Co bym musiał sprawdzić przy zakupie, żeby się nie okazało że jest jakiś trefny?
Zalogować się na iCloud przed kupnem i to wszystko?

#apple #iwatch
  • 16
@hpiotrekh: Ja mam trójkę, używam nie od premiery ale chyba po wyjściu 4 kupiłem, czyli już jakiś czas temu. Noszony prawie codziennie i dalej działa tak samo jak na początku.

Nie przepłacaj bo one między sobą różnią się możliwością wybierania tapet i minimalnie szybkością działania. I tak po tygodniu będziesz tylko płacić i sprawdzać powiadomienia a to działa tak samo na wszystkich od 1 do 7.
No i zaraz zamiast wydać 400 wydam 2100 na nówkę 7 ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@hpiotrekh: dajesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Co bym musiał sprawdzić przy zakupie, żeby się nie okazało że jest jakiś trefny?


w ustawieniach sprawdź kondycję baterii... ale nie spodziewaj się cudów po używkach, moja
@hpiotrekh: Ja mam trójkę, używam nie od premiery ale chyba po wyjściu 4 kupiłem, czyli już jakiś czas temu. Noszony prawie codziennie i dalej działa tak samo jak na początku.


Nie przepłacaj bo one między sobą różnią się możliwością wybierania tapet i minimalnie szybkością działania. I tak po tygodniu będziesz tylko płacić i sprawdzać powiadomienia a to działa tak samo na wszystkich od 1 do 7.

@kakaraper: Akurat między 3
@kakaraper: No to chyba nie wiem jak Ty korzystasz z tego zegarka, bo Watch 3 potrafił regularnie przycinać się przy skrollowaniu aplikacji, przełączanie pomiędzy nimi to jest dramat. Nawet przełączanie piosenek na Spotify potrafiło go zawiesic.
I dopłacasz do lepszego procesora i więcej ramu, a nie jakiejś tarczy dla gimbusów. Zreszta niech robi co chce, ja tylko swoją opinie przedstawiam.