Wpis z mikrobloga

Tym razem będzie króciutko.
Jako że coraz to bardziej rozzuchwalone lateksiarstwo nie ustaje w naciskach na ulegającego mu head admina kononopedii, prawdopodobnie po raz ostatni wrzucam link do jej backupu. Zwyczajnie wszystko wskazuje na to, że już czwarta(?) edycja projektu chyli się ku upadkowi.
Zasoby przeznaczone są, oczywiście, do dowolnego użytku, więc jak ktoś chce to bez problemu może reaktywować stronę, nawet bez czekania aż obecna wersja ostatecznie #!$%@?.

https://ufile.io/atxcxmj4 - zarchiwizowana Kononopedia offline, stan na 02.2022
Plik będzie dostępny przez 30 dni od chwili publikacji tej wiadomości.

Do wypakowania skompresowanego pliku polecam użyć darmowego programu 7-zip:
https://www.7-zip.org/

Aby przejrzeć Kononopedię w wersji offline, należy otworzyć za pomocą przeglądarki internetowej plik index.html

Do archiwizowania Kononopedii używany jest program HTTrack: https://www.httrack.com/
Jest on łatwy i intuicyjny w obsłudze, a także dostępny w polskiej wersji językowej.

Znane problemy:
1. Wyszukiwarka zamiast wyszukiwać haseł lokalnie, próbuje je odnaleźć na serwerach online.
--Rozwiązanie: Należy wejść do folderu F:\Kononopedia\Kononopedia\kononopedia.pl\wiki i tam ręcznie, w sposób alfabetyczny, odnaleźć interesującą nas stronę.

#kononowicz #kononopedia
Pobierz
źródło: comment_1648061444r5ccXISHHKL9e3ja5yPei0.jpg
  • 24
@Potezny_Mazur: Head admin się UODO boi ¯\_(ツ)_/¯
@Zielona88: Tak jak osobiście jestem fanem spokojnego i rzeczowego pisania nawet o Rudym*, tak nie mam problemu z taką formą, o ile jest to norma i jedzie się równo po wszystkich - ot jedna z wielu możliwych konwencji.
Niemniej tak czy siak, artykuły nie spadały przez wyzwiska, a upublicznianie danych osobowych. Czarę goryczy przelało ocenzurowanie (#!$%@? zdjęć i personaliów) artykułu o Rafałku Jakubowskim,
@Potezny_Mazur: Były próby obejścia, imo bardzo skuteczne. Ale że Sdor jest nadgorliwy i podejmuje decyzje bez konsultacji ze społecznoscią, często wyjebując do kosza pracę wielu osób, to lepiej dla Kononopedii, żeby wziął się za nią ktoś nowy :v
@Zwanek: jesteś tu jedna z nielicznych osób z którą można wejść w dyskusję i z którą się zgadzam, tak czytając kononopedie jakieś 3 m-ce temu szybko wywnioskowałam że edytują ja osoby nienawidzące poszczególne grono osób, a będące zwolennikami np. Olgierdano. Samo istnienie kononopedii jest rzeczą fajna i twierdzi to każdy, ale dopóki będzie miała tak negatywny wydźwięk i nie będzie obiektywna to każda osoba obrażana będzie się starała ja zrzucić. A
@salamsalejman: wystarczy nie pisac "ten jest latexem,tamten jest latexem" ¯\(ツ)_/¯ ale ch ¯\(ツ)_/¯
finalnie wiekszosc tych wysrywow brzmi tak jakby kazdy byl latexem

latexem nie jest
mesi - zlodziej i wiesniak ktory kradnie z mlecznego
pawel z knyszyna - nastepny wiesniak ktorego bawia smieszne menele, on sam nie jest menelem, nie przychodzi na meline wachac smrodow z dupy konona dla wyswietlen
pato tv - tu juz szkoda strzepic ryja
Pobierz
źródło: comment_16480669946z28FzkFu0Tch5QQsSLrnS.jpg
@Zwanek Kolego dzięki za dodanie backupu. Mam dwa pytania:
1. Zauważyłem że na kononopedi oprócz cenzury rafałka i sradka reszta jest ok i dobrze śmiga . Dlaczego więc projekt ma upaść?
2. Jeśli ma rychło upaść to czy można w jakiś sposób temu zaradzić i pomóc np. finansowo by przenieść to na jakiś serwer żeby nikt nie mógł się pruć o dane osobowe itp. lub zrobić coś żeby to działało ogólnie nie
@salamsalejman jprd kononopedia to zajebisty projekt a że źle piszą o Sradku i jakimś Rafałku tym lepiej. To że o Olgierdano piszą dobrze to może właśnie maja rację. Gościu jest narwany ale robi dobre zadymy i walczy z Kosmo i Sradkiem czyli głównymi psujami uniwersum. Nazywasz porzadnych ziomków co robia dobra robotę alkohikami i fanatykami. Przyjrzyj się wykopkowi rafałkosnozawszenapropsie i napisz czy jest osoba normalną czy fanatykiem który dziennie wypisuje po kilka