Wpis z mikrobloga

W którym momencie w ogóle Wiktoria zrobiła Kasplowi jakąkolwiek scenę zazdrości? Czy ktoś może mi to pokazać, bo jak oglądam to mam wrażenie, że Kapselek gada o jakiejś zupełnie innej lasce XDDD Ona właśnie wszystko przyjmuje z klasą, ze spokojem i nie strzela fochów, tylko mówi otwarcie co jej nie pasuje, a on dramatyzuje i odwraca kota ogonem XDDD

I jeszcze to zdziwienie ALE JAK TO OSOBA Z KTÓRĄ JESTEM W PARZE NIE CHCE, ŻEBYM TRAKTOWAŁ TAK SAMO INNE LASKI JAK JĄ YYYYYYYYYYYY

#hotelparadise
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@leemealitie: coś tam chyba w sypialni podczas impry gadała mu,jak leżeli po ciemku,że dzień przed sparowaniem z nią Klaudię miział po włosach,Klaudia rozpowiadała o tym prawie wszystkim ,a ona o tym nie wie.coś takiego było w odcinku.Potem ona wyszła a Kapsel został i ze zdziwieniem ręką machał,że nie rozumie.
  • Odpowiedz
@leemealitie: nie było żadnych scen zazdrości moim zdaniem - Wiktoria z klasą chciała porozmawiać z nim na temat jego dziwnych zachowań i słów w hotelu bo widać że jest niestabilny mentalnie/uczuciowo.
Kapsel wybiela się przed grupą kłamiąc na temat tego o czym rozmawia z Wiktorią już 3 raz - ten chłopak do dramat - nie dość że głupi jak but to jeszcze fałszywy gracz. Przysłowiowo "jedzie" na wyglądzie, a gdyby
  • Odpowiedz
@leemealitie: On sam siebie nie rozumie i nie potrafi wytłumaczyć ani swoich słów, ani czynów.

a w relacjach z innymi to taki trochę (żeby nie napisać typowy) aleksytymik, mający problemy z okazywaniem i rozumieniem emocji.
  • Odpowiedz
@kipman1: za mądry to nie jest, ale jaki z niego gracz? Przed rajskim na którym lecą faceci (odnoszac sie do nowego odcinka na Playerze) nawet nie udaje, że jest zainteresowany pogłębieniem relacji, tylko mówi to co pomyśli bez żadnej refleksji: tak ciągnie mnie do innej, póki co jest spoko, ale wolę mieć luz na imprezie, więc lepiej znajdź sobie kogoś innego i życzę powodzenia. Ale fakt, Wiktoria klasa, nie robi
  • Odpowiedz
@leemealitie: na live było jak Kasper przepraszał Wiktorię za to że rozmawiał z Karoliną przez chwilę, bo Wika bardzo demonstrowała swój smutek
Trochę to jednak dziwne, nie zauważyłam żeby w innych parach ktoś zabraniał komuś z kimś gadać
  • Odpowiedz
@mi_chelle: to sie zgadza,
@Dromodron: racja on mówi jakie ma potrzeby, bylo kilka spin , on nie ustepuje, nie robi pod dyktando Wiktorii , nawet słyszałam jak Wiktoria stawiala Kasprowi za wzor pae JJ i Eliza. Bo sa tacy uczuciowo dla siebie, tula sie, głaskają....zobacz...bez przesady, ona oczekuje juz małzenskiej przysiegi jakby od niego, a on ja uswiadamia ze jeszcze dla niego nie czas i zobaczty jak sie
  • Odpowiedz
@leemealitie: bonusy w raju nr 18 Karolina mówi ze byla gra i Kasper dostal pytanie za co ją Karoline lubi ze 3 cechy. Powiedzial ze za usmiech a Wiktoria mu to wypomniala. Dla mnie to nie jest normalne sa w programie tv i sa pytania, konkursy a ta sie czepia i urzadza jakies sceny zazdrosci....żenada
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: No ale w takim razie po co on ją zapewnia o jakiejkolwiek lojalności i że chce z nią być w parze + jednocześnie mówi, że ciągnie go do Karoliny, skoro tak naprawdę traktuje ją tak samo jak inne dziewczyny xdddd mógł jej otwarcie powiedzieć, że się nie zamyka na inne relacje i tyle
  • Odpowiedz